Skocz do zawartości
ALJZK

 zbanowany Podejrzany o WH

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: ❣ ❦ Mister Ajdżast ❦ ❣
Godzina, data zdarzenia: 24.04.2021  23:39 do 23:55
Mapa: Mirage
Serwer: Bf2 + Only Mirage
Link do demka: https://w11.gotv.pro/srv62151/auto0-20210424-233907-1771649630-de_mirage-______________________BF2_BATTLEFIELD_MIRAGE________Multi-Head.pl_____1s1k.dem.zip
STEAM_ID/IP:  STEAM_0:0:79549221
Uzasadnienie:  No widać chłop nie wytrzymał mojego powiedzenia że jak przejdę do przeciwnej drużyny to przegrają, dziwi mnie fakt ze grał na serwie tyle czasu na dole daje rozpiskę. (WH)
5:20 - Widział ze idę mida jakimś cudem (oczywiście szedłem na shift) podszedł connecta wcelowany i wyczekiwał. (WH)
6:21 - Tutaj mamy sytuacje gdzie wiedział tylko o 1 zawodniku oczywiście szedłem na shift a teammate skakał sobie więc go zabił o mnie nie powinien wiedzieć a wiedział i dostałem soczysty pik z tapem. (WH)
8:00 - Tutaj szedłem sobie b całe na shift i pisałem z opiekunem serwa czyli z @Olaaaaa i stanąłem na b w kuchni po chwili gracz pobiegł underem i dał mi hedzika. (WH)
10:35 - Oczywiście gracz wiedział o 1 chłopie na midzie którego zabił ale nagle z t-spawn 1 chłop dobiegał i Pan Mister wiedział że idzie zakręt i stał wcelowany. (WH)
13:25 - Tutaj tak samo całą mape obiegłem na shift kolega Bobson mnie nie widział nie mógł dać infa po chwili Pan Mister pobiegł ct i zpikował Noscopem. (WH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...