Skocz do zawartości
Adi

 zaakceptowane Adi ts3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Adi
Wiek: 26
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Kiedyś prowadziłem serwer ts3 jednego serwera
Posiadasz mikrofon?: Tak
Dlaczego własnie Ty?: Dodatkowa para rąk do pracy, pare razy ludzie do mnie pisali na pw czy im bym kanał założył, jak siedze na komputerze to jestem na ts3, nawet jak nie siedze na kompie to jestem na ts3 
Staż na sieci: Ponad rok
Co wprowadzisz na naszego Ts?: Szybka pomoc jeżeli taka bedzie potrzebna
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nigdy

 

  

47 minut temu, wandi napisał:

nie znam Cię ale z tego co widzę ciągle siedzisz na afku, dokładniej na piwinicy

Dziwne, wchodze do piwnicy od 2dni, kiedy jestem w pracy, wiec powiedz mi ile razy szczerze sprawdzałeś mnie czy jestem gdzieś na ts? Bo wydaje mi sie ze sprawdziłeś tylko gdy pisałeś posta 

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

Te Twoje "siedzenie" na tsie to w 60% jest afk, więc raczej nikt by takiego moda nie chciał, poza tym jesteś tylko rok na forum, a to dosyć krótko :P Plusem jest to, że jesteś dosyć aktywny na forum,  no i nie miałeś bana, ale o to ciężko jak siedzisz na tsie od chyba stycznia :meksy: Aktualnie jest 3 mocniejszych kandydatów.

Pozdro,

OU7SIDE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze mówiąc nie jestem co do Ciebie przekonany.

Z jednej strony to prawda, widzę Cie na tsie codziennie ale jest to zazwyczaj taki widok:

obraz.png.04f4023296ea2f8fb105c92d4bacc540.png

Nie wiem, może po prostu wchodzę na niego o złej porze ale niby jesteś, ale Cie nie ma.

Jesteś dla mnie anonimową osobą, nigdy z Tobą nie rozmawiałem. Jeśli mam być szczery to kojarzę Cie bardziej z Chatboxa niż z tsa.

Wymagania spełniasz, ale to chyba tyle.

 

Pozdrawiam,

Arnold Schwarzenegger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak,

Nie mam żadnych przeciwwskazań do Ciebie, jesteś pracowity i odpowiedzialny. Z pewnością najdojrzalszy kandydat i można powiedzieć, że "najświeższa krew"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, niech nowe osoby dostają rangi i pole do popisu. Wymagania spełnione. Wytrzymałeś rok wiec i tak już jesteś stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie jestem na TAK :)

Przebywasz bardzo dużo na tsie i mimo tego, że przebywasz również sporo na afku to statystycznie w dalszym ciągu przebywasz na nim dłużej niż większość osób. Nie oszukujmy się, ale 3 godziny dziennie to zdecydowanie wystarczająca ilość czasu. Tym bardziej, że są inni moderatorzy. Dodatkowym plusem jest to, że jak się Ciebie zaczepi to odpowiadasz w zbliżonym czasie, a nie np. po jednym dniu więc widać, że na bieżąco kontrolujesz sytuację. 

*edycja* Chciałam również zaznaczyć to, że gdyby Adi przebywał na tsie wyłącznie tyle czasu ile faktycznie przesiaduje na nim to nikt by się do niego nie doczepił ;d Dla mnie jest plusem to, że ma go odpalone w tle i podejdzie do kompa jak trzeba. 

Dodatkowym plusem jest to, że tak jak napisałeś w podaniu ludzie Ciebie widzą i szukają u Ciebie pomocy. Nie wiem jak Wam, ale mi to przypomina trochę sytuację @elo elo 350 sprzed byciem moderatorem. Chyba najważniejsze jest to, aby brać osoby aktywne i takie u których ludzie myślą, że znajdą pomoc. 

Także dopiszę, że miałam okazję Ciebie poznać, kilka razy graliśmy i nigdy nie było z Tobą jakiegokolwiek problemu (nawet przy bardzo denerwujących grach xD). Myślę, że obecnie to jeden z mocniejszych kandydatów, którym warto dać szansę. Wiem, że Adi wykonywałby robotę rzetelnie i odpowiedzialnie, byłoby to dla niego kolejne pole do popisu dlatego uważam, że powinien dostać szansę. 

Pozdrawiam. Buziole :squee: 

*edit* widzę, że niektórzy nie rozumieją statusu away na tsku ;d 

Prawda jest taka, że gdyby @Adi wychodził zamiast ustawiał status to nikt by się nie przyczepiał bo tyle czasu ile jest dostępny jest wystarczający.. Dla mnie wypowiedź pode mną nie powinna mieć miejsca w ogóle. Przepraszam Wiktor, po prostu nie zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam :squee: 

Zrzut ekranu 2021-05-26 230759.jpg

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie znam Cię ale z tego co widzę ciągle siedzisz na afku, dokładniej na piwinicy

nie

 

///

@Adi dosyć często przeglądam sobie kto i gdzie siedzi i pare razy siedziałeś na afku ale mniejsza

@Missia weź nie przesadzaj i nie przepraszaj XD

Edytowane przez wandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:hophop:

Widywałem cię wcześniej jak i teraz na ts jesteś osobą z którą łatwo się idzie dogadać, widziałem też więcej aktywności normalnych niż AFK i jesteś pomocny i mimo że siedzisz w pracy to i tak starasz się pomóc.

Reszta co jest na nie, Boli was to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do podania mogłeś się bardziej przyłożyć i nie odpowiadaj w swoim podaniu na wypowiedzi użytkowników ;)

Jezeli chodzi o ts3, generalnie nie ma się do czego przyczepić. Spokojny, dojrzały, pomocny i kulturalny kandytat. Spędza masę czasu na ts3 

Ja na TAK, pozdro i powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...