Skocz do zawartości
brOOk3n

[RFP] Tushirek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

 

Staż na forum: 2 Dni 6 Godzin :)

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Jako takich osiągnięć nie mam, jest to tak jakby mój pierwszy krok co do pomocy dla Multi-Head. Jedyne, czym mogę się pochwalić na dany moment jest fakt, że posiadałem admina na Cod'ie 400 przez ok. 7 miesięcy, ale niestety byłem zmuszony zrezygnować z powodu problemu z komputerem.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Myślę, że dałbym sobie bez bicia 9/10. :)

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Tutaj będzie różnie, wiadomo, szkoła, życie prywatne, lecz te 2 godzinki dziennie nawet na telefonie postaram się poświęcić.

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie, jeśli Redaktor Naczelny sam wyznaczy mi funkcję.

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Czy coś nowego chcę wprowadzić, hmm, myślę, że nie, wszystko jest na swoim miejscu, lecz mam chęć troszeczkę odciążyć innych Redaktorów FanPage'a i zaoferować swoją pomoc. :) Poza tym, Misia mnie zmusiła. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm...

 

Jestem na tak w sumie

 

 

- Daje soba manipulowac Misi

 

-slaby w csy

 

+mocno rudy

 

+wymagania spelnia

 

-ma 2 lewe rece

 

+spoko morda

 

-pluje przez mikro

 

+ortokrafia

 

-chcial wymienic zestaw pulkownika za "dupe"nynka lub misi

 

+aktywny

 

 

Powodzenia rudy, moze za jakis czas ruszofy rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...