Skocz do zawartości
neutron

Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: you mad ?

Wiek: 18 lat 

Doświadczenie (w byciu adminem):  Duże, byłem długi czas na tej sieci adminem. Ponad pół roku na starym codzie 800.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie:  Dosyć duży

Steam / NonSteam:  Steam

Dlaczego Ty: Doświadczenie, dobra znajomość regulaminu serwera, kulturalny.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5 H

Kontakt: Forum, Steam, TS

 

Link do GameTracker'a: 

1. http://www.gametracker.com/player/you%20mad%20%3F/80.72.40.110:27008/

2. http://www.gametracker.com/player/pan%20neutron/80.72.40.110:27008/

Grałem na dwóch nickach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś razem z Neutronem adminowaliśmy na Cod 800lvl, świetna współpraca dawał radę jako admin i pewnie tym razem równie dobrze sobie poradzi.

 

Niektórzy admini według mnie wolą grać niż pilnować porządku, często zgłaszam na u@ i zero odzewu, mam nadzieje, że to się zmieni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

 

PO 2 pamiętam,że byłeś adminem i chyba dalem ci TAK ale nie pamiętam :D Ale chyba rzadko byłeś

 

Ogólnie jestem za okresem próbnym tylko ze względu na aktywność :)

 

 

 

neutron po co miałbym ściemniać, jest tak napisane więc przekazuję a to nie moja wina ,że jest tak napisane a jest inaczej :)http://www87.zippyshare.com/v/qclICnnt/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybacz ale NIE. 

 

 

 

Od niedawna dopiero zauważyłem Cię na serwerze, fakt, zajmujesz czasami topke z fajnymi statami, ale 0 jakichs u@, poza tym na nicku, na którym skladasz podanie, nie ma 50H..

 

 

A co ma piernik do wiatraka ? To że czasem zajmuje topke z fragami to nie ma nic do gadania w sprawie admina... 

 

Podałem dwa nicki na których gram/grałem.

 

Poza ty nie składał bym podania na admina gdyby wszystko było po starem na tym serwerze. Mówię tu o niektórych administratorach, żenada. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie, moze grales "kiedys" "wczesniej" ale sam wkleiles linki z GT ktore pokazuja ze w ciagu ostatniego miesiaca grales 5 dni - wydaje mi sie ze to jednak za malo jak na admina :)

 

a po 2 moglbys nie nabijac postow w swoim podaniu? napisales to cierpliwie czekaj do zakonczenia badz edytuj swoj post.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...