Skocz do zawartości
Nooyar

 pozytywne Unban Nooyar

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:  Nooyar
Godzina, data zdarzenia: 12.06.2021 - 20:52:16
Mapa: Nie było mnie w grze
Link do screenów:
STEAM_ID / IP: VALVE_0:4:1825997824

Powód Bana Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl

 

Jak można wystawić komuś bana bez żadnego dowodu, to już kolejny bezpodstawny ban kierowany pod mój adres.. Bana wystawił niejaki "j4k s!3 gr4", nigdy wcześniej nie widziałem go na serwerze więc sądzę że jakiś nowy mało kompetentny stóż. Nie wiem co więcej moge dodać.. jestem czysty nigdy w życiu nie cheatowałem i prosiłbym administradorów serwera o bardziej dogłębne sprawdzanie podejrzanych graczy jeśli chodzi o perma, bo bardzo lubie ten serwer, a już kolejny raz jestem zbanowany za to że gram uczciwie, ale nigdy mi sie nie zdarzyło dostać bana bez żadnych ss'ów i w momencie kiedy mnie nie było na serwerze. Tyle ode mnie i licze na szybkie rozwiązanie tematu. Pozdrawiam całą administracje oprócz "Kai", "j4k s!3 gr4" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja oglądałem to demo i nic na nim konkretnego nie ma, miałem tam bezlik ammo i nawalałem w innych jak popadnie. Jeżeli złapiesz mnie na cheatowaniu podczas gry nie będę miał żadnego ale, a wręcz przeciwnie nawet sie przyznam, ale do tego nie dojdzie bo jak już wyżej pisałem jestem i podczas tej gry też byłem czysty nie wiem co tam wyciągnąłeś z tego dema.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...