Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +/-  

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

Imię: Szymon 
Wiek: 17 
Czas spędzony na forum: 6dni 4h z hakiem 
Doświadczenie w moderowaniu: żadne ale wszystkiego idzie się nauczyć
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?:  Nie lecz sądzę że szybko się tego nauczę 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  To zależy od dnia, niedawno wróciłem z urlopu i wracam już z normalną aktywnością po 2/3 godzinki niekiedy więcej a niekiedy niestety mniej ale staram się to odrabiać wieczorami. 
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Jestem osobą raczej znaną w progach MultiHeada, zdanie ludzi na mój temat pewnie jest podzielone, niektórzy mnie lubią niektórzy nie, miałem kilka sprzeczek z osobami z mh ale raczej staram się nie ciągnąć tego tematu i unikam takich osób. Niekiedy daje się ponieść emocją ale staram się nad tym panować i myślę że na razie jakoś daje z tym radę chodź jest ciężko ale staram być opanowany. Myślę że dodatkowa para rąk się przyda zawsze chyba do każdej funkcji a że mam teraz wakacje to trochę więcej czasu by się znalazło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie, czemu nie?

Wymagania spełnia, aktywny przed urlopem był, więc teraz tylko czekać na powrót tej aktywności, w konflikty się nie miesza, poza taką jedną akcją ale to było dawno :evilkappa: kmwtw, warnów prawie nie ma (miękka faja :kappa:) Nie wiem, jak tam, myślę, że sobie poradzisz jako zielony policjant i godnie mnie zastąpisz w tej jakże ważnej funkcji, bo to już nie jest admin serwera w csie ;) Na ten moment jedyny i najlepszy kandydat :D 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  +

W dniu 9.07.2021 o 19:35, pemeqq napisał:

ponieść emocją

:peporope:

Pozdrawiam, 

Outside Of Society

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...