Skocz do zawartości
Hypyszta

Zbugowany klan

Rekomendowane odpowiedzi

1. Grasz Skilluj został wyrzucony z klanu, a mimo to nadal tam się znajduje.

2. Dużo poważniejszym bugiem jest to, że kompletnie z du*y jakaś osoba ma lidera, widzę ją pierwszy raz na oczy i nikogo poza skilluj nie dodawałem do klanu nie mówiąc już o dawaniu jakiejkolwiek premisji. (po to stworzyłem klan, by być w nim jedynym liderem)

 

aaa.png

Edytowane przez Hypyszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Hypyszta napisał:

1. Grasz Skilluj został wyrzucony z klanu, a mimo to nadal tam się znajduje.

2. Dużo poważniejszym bugiem jest to, że kompletnie z du*y jakaś osoba ma lidera, widzę ją pierwszy raz na oczy i nikogo poza skilluj nie dodawałem do klanu nie mówiąc już o dawaniu jakiejkolwiek premisji. (po to stworzyłem klan, by być w nim jedynym liderem)

 

aaa.png

sprawa pierwsza: Nie możesz na ten moment wyrzucić Skiluj, sam musi odejść z klanu.

sprawa druga: Ten drugi lider to Ty, nie wiem jak to działa ale mając swój klan miałem ten sam problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 godzin temu, Hanybal napisał:

sprawa pierwsza: Nie możesz na ten moment wyrzucić Skiluj, sam musi odejść z klanu.

sprawa druga: Ten drugi lider to Ty, nie wiem jak to działa ale mając swój klan miałem ten sam problem 

Czyli pierwszy jest to bug, bo mam opcję, która nie działa, a druga to bug graficzny, który źle przedstawia informacje. Kiedy wbije pod tym drugim nickiem na serwer to też mam lidera we własnym klanie tylko to już inne konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...