Skocz do zawartości
j4k s!3 gr4

 odrzucone Moderator j4k s!3 gr4

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk 
Wiek: 22
Czas spędzony na forum:  ponad 30dni 
Doświadczenie w moderowaniu: nigdy nie byłem moderatorem 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: nie aczkolwiek szybko się uczę więc myśle, że szybko ogarnę ?
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: tak, posiadałem ostrzeżenia 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: zależ od dnia raz jestem godzinę raz cały dzień 
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myśle, że dodatkowa osoba pomogłaby w zatrzymywaniu botów na forum których ostatnimi czasem jest mniej, ale się pojawiają. Tak wiem miałem pare głupich sytuacji tutaj na forum, ale jestem tylko człowiekiem każdy popełnia błędy. Tak więc prosiłbym aby osoba która rozpatruje podanie nie patrzyła na to jakie złe rzeczy zrobiłem, ale na to co z tego wyciągnąłem i jaki jestem teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Miałeś bana na forum, kupiłeś UB c;

20 godzin temu, j4k s!3 gr4 napisał:

Czas spędzony na forum:  ponad 30dni 

Zbugowane raczej :>

Odwaliliście manianę razem z resztą UBT (kmwtw) i nie sądzę, że to zostanie zapomniane szybko, a to co zrobiliście dało wielki - dla waszego zachowania ;) 

Dosyć łatwo wdajesz się w konflikty 

A i zapomniałem, nie spełniasz wymagań (posty) ~

Jesteś aktywny +

Masz na imię Patryk <3++

Myślę, że jeszcze o wiele za wcześnie na to, żebyś dostał moda forum, bo to już nie są przelewki B)

Co nie zmienia faktu, że powodzenia!

OU7SIDE 

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na neutral
nie miałem zbyt dużo styczności z tobą rozmawiać bądź pisać, dlatego nie jestem w stanie czy dasz sobie radę czy nie ale jednak przeszłość twoja na mh leciutko tutaj chyba będzie zmieniać zdanie wielu osób które tą sytuacje pamiętają, jako UBT radzi sobie dobrze, panel moderatora można wyćwiczyć bo nie jest on ciężki.

pozdrawiam pemuś <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...