Skocz do zawartości
herozero

 pozytywne ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:[M]agik
Godzina, data zdarzenia:30.08.2021
Mapa mirage 
STEAM_ID / IP:1:0:921408535'
Uzasadnienie: Pierwsza rzecz do pana banującego Gdzie mam aktywnego bana? 
Gdyż z tego co ja wiem to pan admin poczuł sie chyba w role admina i cos tam sobie pisał ja tez pisalem z ziomkiem na czacie i napisalem cytując "[1787 | SILVER III] [ELITA] [M]agik :  najwidoczniej cos musi byc prawda XD ze dupcia piecze'' i on na to ,,
o co dupa ma piec ze nie znasz sie na byciu adminem i cos piszesz" wtedy mu ,,[M]agik :  uwierz mi ze na czitach sie lepiej od ciebie znam :D" i wtedy polecial ban takze ja poprosze o ss z amx z datą tego niby aktywnego bana bo z tego co ja wiem to ten pseudo adminem jakim jest mimionek dalszego nicku nie pamietam jest to graczy nastawiony tak jak oni byli by wrogami dla niego tak samo nie reaguje na U@ typu afk tylko leci i zabija typa na respie ponadto cele mapy 0:23 ja mu napisalem po rundzie zeby cele robil a on na to mam czas są świadkowie 5 osob spokojnie potwierdzi to co ja pisalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzałem delikwenta po IP i no jak widać na załączonym obrazku 

edit// @herozero czytaj ze zrozumieniem "sprawdzałem delikwenta po IP" a nie po steam ID ;) i masz takie coś jak edytuj post

image.png

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...