Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: diament
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo dobre
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10
Staż w CS-sie:coś około 10 lat
Steam / NonSteam: Ns
Dlaczego Ty: Dlatego ja ponieważ jak gram i nie ma admina gra cheater na aimbocie i naprzykład z speedhackem czasami się trafi gracz na aimbocie  a czasami na wh i się kryje a czasami chłop na setach z dobrym cfg, na serwerze gram około dwóch miesięcy i mam admina na ZM
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie , 2 godzinki czasami więcej
Kontakt: Discord i Forum
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Diament/145.239.19.217:27015/

@Exterminator a czemu nie

@~Czarna~ Grał kiedyś ze mną coś tam ma przegrane

 

Edytowane przez diament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś w zasadzie 4 raz od miesiąca na serwerze, te 3 razy wcześniej po parę minut nawet nie wliczam i od razu podanie? Te łączne 55h przegrane nie są Twoje bo poprzedni nasz diament grał na STEAMIE i nie ma go już od kilku lat ;) Po drugie nie posiadasz STEAM więc to Cię skreśla na samym początku. Brak również mikro( albo nie słyszałam ) co jest dość ważne. Zapraszamy jeśli będziesz spełniał wszystkie kryteria jakie trzeba mieć na Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...