Skocz do zawartości
LuckyLoser

 zaakceptowane próba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz
Wiek: 18
Staż na forum: za 10 dni 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: nie
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: piszę poprawnie, komunikatywnie 
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: tyle ile trzeba 
Napisz coś o sobie: Mam na imię Łukasz, jestem guru spokoju i Januszem biznesu :kappa:.Pochodzę z okolic Trzebnicy. Pełniłem kiedyś tutaj funkcję admina na cs:go mod :EZ:.  Lubię rzeczy świecące, pstrokate. Moim ulubionym kolorem jest niebieski. Najchętniej słucham muzyki pop+metal/rock (ostatnimi czasy upodobałem sobie zespół "Amaranthe") oraz piosenek w wersji nightscore.

Piszę to podanie, żeby podjąć próbę ożywienia redakcji.  Gdy dostanę ten stołeczek to zobowiązuję się do codziennego postowania "Pytanie Dnia", gdy zostanie przywrócone "Czy wiesz, że..?" to będę raz na tydzień wrzucał jakąś ciekawostkę (będą się pojawiać także "rozśmieszające ciekawostki"), nieregularnie będę wrzucał coś do "Informacje" (wrzucę coś co uznam za ciekawe) oraz nie obiecuję ale będę się starał raz na miesiąc wrzucić coś z "Postrzelony", "Q&A", "Na linii ognia", "Wywiady", "Opinie o użytkownikach".


Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): tak jakby nima 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...