Skocz do zawartości
ByNiu

 odrzucone mod ts byniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ByNiu
Wiek: 17
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: kiedys to mialem moda na innej sieci ale moze z pomocą sie przypomni jak to dzialalo
Posiadasz mikrofon?: oczywiscie
Dlaczego własnie Ty?: lubie pomagac ludzią nie tylko irl ale tez na kompie
Staż na sieci: prawie rok 
Co wprowadzisz na naszego Ts?  nie wiem jeszcze ale sprobuje utrzymac porzadek
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): nieee

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Na nie,

Masz 41 postów XD (2x mniej niż Error)

Na tsie nie widzę Cię codziennie (ale jako tako wchodzisz) nie wiem, może nie w tych godzinach co ja :D

2 minuty temu, ByNiu napisał:

Staż na sieci: prawie rok 

Rejestracja13 Marca :monkahmm:

Jedynym plusem jest Twoja aktywność na forum, no i to, że niby miałeś moda, ale zobaczymy

Nie pilnujesz swojego kanału, a co dopiero ze strefą by było xD

Pozdro,

OU7SIDE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE

- Na tsie mało co cię widzę

- Jeśli strefy byłyby zaktualizowane tak jak Elo napisał wyżej dzisiaj już byś nie miał swojego kanału

- Mam wrażenie, że na siłę próbujesz dostać jakąś rangę, nie udało się do UBT to stwierdziłeś, że spróbujesz na moda ts 

- Prędzej bym cię widział na moderatorze forum, bo zauważyłem u ciebie sporą aktywność na forum

De greoten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, ale jestem na nie. W prawdzie ilość postów czy staż na sieci mało mnie interesuje i uważam, że nie trzeba być na forum kilka lat, żeby zasłużyć na moderatora tsa, ale..  

Jeszcze wczoraj musiałam usunąć Twój kanał bo nie zmieniłeś daty na własnym kanale. W takim razie jak chcesz pilnować całej strefy? Moderatorzy codziennie sprawdzają daty na innych kanałach, oni nie są tylko od dawania banów :P Moim zdaniem powinieneś zacząć od siebie, a następnie próbować pilnować innych. Ps. Następnym razem przyłóż się troszeczkę do podania, brak polskich znaków kojarzy mi się z lenistwem.. 

Pozdrowionka :squee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...