Skocz do zawartości
SuChY

 odrzucone Podanie o admina SuChY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SuChY
Wiek:26
Doświadczenie (w byciu adminem): Przed przejściem na waszą sieć również byłem adminem gdzie indziej (sieć upadła)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie:  ponad 10 lat 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram dość często, raczej jestem bezkonfliktowy, 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h 
Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198035192070/
Link do GameTracker'a: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od linka do GT.
Tutaj nie miałabym się do czego przyczepić jeśli chodzi o godziny mimo, że 3/4 z nich jest poprzedniego Suchego, który u nas grał ale Ty swoje przegrałeś bo kojarzymy.
Przyczepię się za to do czego innego. Sam na serwerze potrafisz się zachować natomiast po wejściu jednej osoby ( nie będę wymieniała po nicku, raczej wiesz o kim mowa ) Twoje zachowanie zmienia się o 180 stopni. Mimo, że sporo osób wie, że to są żarty takie zachowanie nie powinno mieć miejsca na serwerze, zwłaszcza, że teraz chcesz na nim pomóc. Wielokrotnie byliście upominani za Wasze nietypowe "czułości" i nic sobie z tego nie robiliście. Żarty żartami ale według regulaminu jest to obrażanie  i jak to wygląda, że 2 osoby mogą na siebie bluzgać a 2 inne, które wiemy, że się nie znają jak Wy dostają za identyczne słowa bana? Średnio... ;)  Admin ma świecić przykładem ZAWSZE a nie tylko w momencie kiedy nie ma kolegi. Przykro mi, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...