Skocz do zawartości
fijah

 zamknięty Skarga Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.11.2021
Nick gracza: @Gazik
Dowody: 

image.thumb.png.3a28884103513ed38cdd28d9c303badf.pngimage.thumb.png.63134e87b366741b4bdfd0c7fae6faaa.pngimage.thumb.png.a1f4574585d4c5aa39d4251c9a285cd7.png
Świadkowie: Na ssach są dowody.


Uzasadnienie: Chłop chyba się nie zbyt zna na swojej posadzie oraz co ma robić w danych sytuacjach, jeżeli odpisuje na założony temat to znaczy,  że coś wiem na ten temat, ale jeśli jest taki post. Cytuje "Jak na razie to nawet nie ma sensu żadnego tam grać" to nie jest to bez potrzebny komentarz? bo jeżeli mój był to ten tym bardziej, a co do tego moderatorka widać, że był brany z 1 lepszej łapanki. 

 

image.thumb.png.6e69de0b841bfdfd51ceee61258170c5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro to jest skarga na mnie to pozwolę sobie na nią odpowiedzieć. Dostałes upomnienie słowne na ssach wyżej, w temacie w którym twoja wypowiedź nic nie wnosi, co już moim zdaniem powinna ci się zapalić lampa, że w sumie jak nie mam nic mądrego do napisania w temacie to tego nie robię, bo mogę dostać ostrzeżenie. Natomiast ostrzeżenie samo w sobie dostałeś za to co jest poniżej

image.thumb.png.dbfc8775e7eb67f2949099e0c0c809cd.png

Po nadaniu tobie ostrzeżenie pozwoliłem sobie ukryć twoją odpowiedź, aby nie robiła sztucznego zamętu w dziale, w którym są tylko wiadomości o nowych dotacjach od użytkowników. To na tyle. Jeśli administracja stwierdzi, że popełniłem błąd to Cię przepraszam oraz ci usuną ostrzeżenie :) Pozdrawiam

Jeszcze tylko dodam, skoro dla ciebie napisanie "Bez kitu z codu 400 zrobiło sie nie wiadomo co xDD" jest dla ciebie złożoną wypowiedzią to ja się albo ty powinniśmy się wrócić do podstawówki. Chyba, że w niej jesteś, bo nie znam cię i nie wiem ile masz lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pierwszym screenie jasno widać, że Gazik dał ci upomnienie słowne. I dobrze zrobił, bo taki komenatrz nic nie wnosi do oryginalnego postu, to tylko twoja opinia. 

  • Tematy użytkowników

    7. Akceptowana jest tylko wypowiedź rzetelna wnosząca coś nowego do tematu.

Drugi screen to twoja wypowiedź w podaniu użytkownika na admina serwera GO MOD #1-#3, jeśli nie grasz na owym serwerze to nie możesz się wypowiadać w podaniach innych osób.

  • Posty

       Zabrania się:

  1. Wypowiadania w podaniach o adminów graczom, którzy nie zaglądają na serwer, którego podanie dotyczy. Jeśli na danym serwerze nie grywamy nie możemy mieć pojęcia co kandydat na serwer wnosi. Wypowiedzi takie będą uważane za spam i nagradzane ostrzeżeniami.    

Trzeci screen to zwykły offtop, który zresztą nie wiem co ma wspólnego z tą skarga skoro nic tam Gazik nie zrobił.

Gazik nie zrobił niczego złego w tym wszystkim, powiem więcej zachował się w 100% jak powinien.

 

Na koniec, podeślij mi swój gametracker z serwera GO Mod #1-#3 :FeelsOkayMan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...