Skocz do zawartości
vixa95

 zamknięty Propozycje na zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy oraz adminów i administratorów serwera. 

Na serwerze zaczyna przebywać nieco więcej ludzi od pewnego czasu, dosłuchałem się paru uwag oraz pewnych pomysłów od graczy, tym bardziej żeby bardziej zachęcić ludzi do gry.

Pierwsza propozycja do wgranie moda na spadochron 

Druga propozycja wgrać moda na każdy na każdego, patrząc na liczbę graczy

Trzecia propozycja pomyśleć nad ONLY HS 

I ostatnia czwarta propozycja dość kontrowersyjna, dograć inne mapy niż only dd2

 

Czekam na odpowiedzi i propozycje i wyrażenie swojego zdania 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


28 minut temu, vixa95 napisał:

I ostatnia czwarta propozycja dość kontrowersyjna, dograć inne mapy niż only dd2

nie. Serwer właśnie ma być tym dd2, inne mapy pewnie by to zepsuły, ponieważ nowi gracze orientują się co do dd2, lecz stałym graczom by to pewnie nie przeszkadzało.+DD2 jest tą najsławniejszą mapą cs1.6

lecz inne wymienione propozycje powinny się właśnie znajdować na serwerze

Dodam coś jeszcze od siebie. Fajnie jak by był zmniejszony Stattrak do kosy, z tego co wiem jest chyba 500 zabójstw do pierwszego skina do kosy, xD to trochę lekka przesada. Wydaje mi się, że tym niezarejestrowanym graczom serwera by się spodobały wymienione pomysły.

Edytowane przez Kolqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kolqu zgodzę się, że czwarta propozycja najmniej potrzebna i raczej odpada. Ale reszta tak jak wspomniałeś moze powinny być na serwerze. Czekam na dalsze uwagi i propozycje od graczy oraz adminów i administratorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...