Skocz do zawartości
Papryk

 pozytywne Ss'y Maja Staśko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Maja Staśko
Godzina, data zdarzenia:  11/09/2021 - 20:49:59
Mapa: dd2
Link do screenów: https://www102.zippyshare.com/v/ZS1jFtLI/file.html
STEAM_ID / IP:     76561197960287930

 

Poprzednie odwołanie zostało zamknięte więc piszę jeszcze raz. 

Krótki opis sytuacji: Chciałem zobaczyć czy ss'y wychwytują celownik ( program steam ). Wbiłem sobie na serwer COD MOD i po zmianie mapy poprosiłem Admina o zrobienie mi ss'ow w celu sprawdzenia czy  program jest w stanie wychwycić ten celownik. Nigdy wcześniej nie grałem z tym celownikiem.  Po zrobieniu ss'ow przez Admina zaraz je przeglądnąłem  i zobaczyłem że widać ten celownik. 

Napisałem odwołanie i zostało ono odrzucone.  Czy osoba która gra na wspomagaczach poprosiłaby  sama admina żeby zrobił jej ss'y  albo by się przyznała ? Nie wydaje mi się ;P

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz Maja Staśko rzeczywiście poprosił mnie o to abym wykonał mu screeny aby sprawdził, czy celownik jest wykrywalny ( w sumie nawet dla samego siebie chciałem sprawdzić, czy gracz posiadający takie coś może zostać na tym złapany) , korespondowaliśmy chwilę na ten temat, dodatkowo jest to mój znajomy z realnego życia i rozmawialiśmy o tym również w pracy. Oczywiście jest to mój błąd ponieważ nie powinienem zgodzić się na takie coś, dlatego przyznaję się do winy a jedyne o co proszę to łagodny wymiar kary wobec mnie i odbanowanie Maja Staśko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoją decyzję dam maksymalnie do 20, aktualnie jestem poza domem.

edit: Wróciłem szybciej do domu a więc i decyzja będzie szybciej:

@Papryk posiedzisz sobie jeszcze 12 godzin na banie, takie rzeczy to sobie testuj gdzie indziej. I nie dziw się potem, że bana dostajesz, używanie oprogramowania, które daje Ci możliwość posiadania kropki na AWP/Scout to zwykły cheat, który na każdym szanującym się serwerze jest banowany. Następnym razem to dostaniesz perma, bez możliwości odwołania się.

@Hastu jako admin świadomie pozwoliłeś wejść swojemu znajomemu z cheatem, co jest po prostu skandalicznym zachowaniem. Uwierz mi, że gdyby to ktoś inny zbanował go, to byś wyleciał z posady admina. W tym przypadku dostajesz +1 do swojego działu adminowskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...