Skocz do zawartości
Hank.

 zamknięty Zmiany dotyczące skinów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym poruszyć temat skinów który został zauważony przez kilka osób w tym mnie. Generalnie uważam że progi skinów odnośnie niektórych broni powinny zostać uregulowane, dotyczy to konkretnie pistoletów oraz noży, skiny dla pistoletów takich jak Glock chociażby można uzyskać już po 50 zabójstwach przy czym dla noży jest to już 250 zabójstw. Osobiście zdaje sobie sprawę że skiny dla noży są droższe w CS:GO oraz trudne do zdobycia jednak chciałbym zwrócić uwagę że gramy w CS 1.6 do tego na Deathmatchu i jedną mapę jaką jest DD2, nie każdemu może się udać zdobyć odpowiednią ilość zabójstw by nacieszyć się nowym wyglądem noży, dlatego proponowałbym zamienić te progi tak aby to noże miały progi 50 zabójstw a pistolety 250 zabójstw ;) Oczywiście wszystko można przedyskutować lub dopracować, jest to jedynie moja propozycja ^^

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Hank.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, uważam osobiscie że jest to nie potrzebne, deathmatch to nie dd2 z rozbrajaniem, tutaj grasz po to by glownie przyskillować albo pobawić sie grą, skiny według mnie są zbędne, ale jeśli na prawdę zależy ci na skinach to nie widze problemu wbicia owych 250 zabójstw, iż patrząc na to że troche botów gra (chodzi mi o boty a nie o slaby graczy) to wydaje mi sie że wbicie tego jest kwestią 3-4 map co rownież możesz wbijać w odstępie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze wiesz że mi nie potrzebna ta zmiana bo już mam za sobą te progi jednak trzeba mieć na uwadze innych. Wspomniani wcześniej "słabi gracze" łatwo się zniechęcają grą a co dopiero gdy zobaczą ile im potrzeba zabójstw. Owszem jest to zbędna opcja jednak obecny szał dodawania tych skinów na serwery CS 1.6 przez popularność CS:GO zdaje się często przyciągać graczy. Nie dostosowanie się do jak największej liczby graczy o różnych umiejętnościach może sprawić że z czasem jedynie będzie można ćwiczyć One Tapy z AK47 na ścianie a nie na głowach ;) Tak czy inaczej doceniam wypowiedź, w końcu o to tu chodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Hank. napisał:

Dobrze wiesz że mi nie potrzebna ta zmiana bo już mam za sobą te progi jednak trzeba mieć na uwadze innych. Wspomniani wcześniej "słabi gracze" łatwo się zniechęcają grą a co dopiero gdy zobaczą ile im potrzeba zabójstw. Owszem jest to zbędna opcja jednak obecny szał dodawania tych skinów na serwery CS 1.6 przez popularność CS:GO zdaje się często przyciągać graczy. Nie dostosowanie się do jak największej liczby graczy o różnych umiejętnościach może sprawić że z czasem jedynie będzie można ćwiczyć One Tapy z AK47 na ścianie a nie na głowach ;) Tak czy inaczej doceniam wypowiedź, w końcu o to tu chodzi :)

Czekaj, czy ty mi chcesz powiedzieć że gracze zniechecają sie do gry przez to że nie ma skinów? nie wydaje mi sie by te skiny przyciągały graczy, tym bardziej że odkąd siedze na serwerze widziałem może 2 osoby ze skinami, piszemy tu o skinach a ty mi o jakis one tapach z ak przewijasz temat, tak czy siak według mnie to jest nie potrzebne, gracze na skiny nie patrzą nie oszukujmy sie to nie cs go tylko gra które swoje już ma :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co nie zmienia faktu że lepiej poznać również zdanie innych osób grających na tym serwerze ;) Wiem do czego zmierzasz, to Deathmatch i powinno się skupić na zabijaniu, ale jak skiny zechcieli dodać to warto by było je pod tych graczy ustawić jak trzeba. Mimo że jest to gra która już swoje ma to jednak coraz więcej widzisz serwerów ze skinami z CS:GO, wystarczy się rozejrzeć na gametrackerze :P Oczywiście nie próbuj mi tylko wcisnąć że to zasługa wyłącznie dobrej sieci i reklamy tak jak nie próbuje wcisnąć że to zasługa skinów, wiele czynników się na to składa. Skiny choć mało ważne dla niektórych są ostatnio coraz częstszym dodatkiem do gry. Fortunnie lub niefortunnie CS 1.6 potrafił zrobić mod z każdej gry, nawet ze swojego następcy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


57 minut temu, Hank. napisał:

Co nie zmienia faktu że lepiej poznać również zdanie innych osób grających na tym serwerze ;) Wiem do czego zmierzasz, to Deathmatch i powinno się skupić na zabijaniu, ale jak skiny zechcieli dodać to warto by było je pod tych graczy ustawić jak trzeba. Mimo że jest to gra która już swoje ma to jednak coraz więcej widzisz serwerów ze skinami z CS:GO, wystarczy się rozejrzeć na gametrackerze :P Oczywiście nie próbuj mi tylko wcisnąć że to zasługa wyłącznie dobrej sieci i reklamy tak jak nie próbuje wcisnąć że to zasługa skinów, wiele czynników się na to składa. Skiny choć mało ważne dla niektórych są ostatnio coraz częstszym dodatkiem do gry. Fortunnie lub niefortunnie CS 1.6 potrafił zrobić mod z każdej gry, nawet ze swojego następcy... 

tu ci przyznam racje że cs 1.6 teraz w dużej wiekszosci bazuje na skinach, dowodem na to jest fakt że na wiekszosci sieciach albo mozesz dokupic unikatowe skiny albo masz je pod komendą /skiny /skins /skin dla najczesciej Vipów, aczkolwiek nie ma sensu porównywanie innych sieci do tej, iż wiadomo że jest to deathmatch a obecnie porównujesz tryb w ktorym po zabiciu sie odradzasz i mozesz wykrecic do 100 killi na mape, do serwera w ktorym dedasz i specujesz, nadal sądze że jest to nie potrzebne ale to tylko moje zdanie wiec nie czuj sie urażony :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałem nawet takiego zamiaru ;) Mówimy o 100 killach na mape ale najczęściej są to podstawy: ak, m4, awp. I mało kto do tej setki dobija, mi się udało po kilku dniach zdobyć skin do noża ale opieram się na umiejętnościach z serwerów typu HnS chociażby przez co trudniej mnie trafić w niektórych sytuacjach, nie wspominając dźwięku przestrzennego w słuchawkach który pozwala zaskoczyć wroga. A mówimy tu o 250 zabójstwach na mapie z małą ilością kryjówek w dodatku na trybie na którym nie można kampić ^^ Czy potrzebne to czy nie to już głowa w tym Właściciela serwera moim zdaniem, skoro zostało to dodane to widocznie do czegoś było potrzebne :D Ale tak jak dodałem na początku, jest to jedynie propozycja z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...