Skocz do zawartości
znajdz laseczke mi

 gracz czysty czituszek deathmatch

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Woody

Godzina, data zdarzenia: coś koł 18;20

 Mapa: de_Dust 2 

 Serwer: DD2 + DEATHMATCH

Link do demka: https://www39.zippyshare.com/v/vuO4I7DG/file.html

STEAM_ID/IP: STEAM_0:1:28904895

Uzasadnienie: No to tak, około 18.10 na serwer dołaczył owy gracz, nie posiadał steama i co wychylenie leciała bania, na demku widać dziwne przeskoki celownika na głowe po oddaniu strzału jak b+, dochodzi do tego jego krycie sie z wh, niby nie jest takie złe ale spalił koncowa akcje na długiej gdzie chłop nie zdazyl wychylic a ten juz oddał strzały co widać że to perfidny wallhack, wydaje mi sie że może też być do tego aim assist na jakims niskim fov albo semi-legit head aimbot co wnioskuje po magicznym celowniku, licze na zbanowanie członka który cheatuje w 20 letniej grze na deathamtchu XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15;50 +/-b 

16;00 -b

16;15 +/-b  (tutaj można się zatrzymać bo wygląda jak autobh choć tutaj mogę poledz.)

16;23 +b

16;40 -b 

"niby nie jest takie złe ale spalił koncowa akcje na długiej gdzie chłop nie zdazyl wychylic a ten juz oddał strzały co widać że to perfidny wallhack" ~ @znajdz laseczke mi

yyyy generalnie jak obejrzysz demko to usłyszysz, że typ z "piasku"  strzelił w naszego "winnego" dlatego odruchowo się tam obrócił, ale nie strzelił ;) 

ta akcja to 16;35 ^^ 

ps. zrób dłuższe demo/obserwuj tego gracza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, mamihuana napisał:

15;50 +/-b 

16;00 -b

16;15 +/-b  (tutaj można się zatrzymać bo wygląda jak autobh choć tutaj mogę poledz.)

16;23 +b

16;40 -b 

"niby nie jest takie złe ale spalił koncowa akcje na długiej gdzie chłop nie zdazyl wychylic a ten juz oddał strzały co widać że to perfidny wallhack" ~ @znajdz laseczke mi

yyyy generalnie jak obejrzysz demko to usłyszysz, że typ z "piasku"  strzelił w naszego "winnego" dlatego odruchowo się tam obrócił, ale nie strzelił ;) 

ta akcja to 16;35 ^^ 

ps. zrób dłuższe demo/obserwuj tego gracza ;)

wybacz mozliwe, mialem wtedy muzyke na sluchawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...