Skocz do zawartości
Gazik

 zaakceptowane [Support Admin] Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gazik
Wiek: 17
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:1:147566617
CS 1.6/CS:GO
*:  CS:GO
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak jestem w domu to cały czas odpalona przeglądarka z forum
Coś o sobie: Jestem Kacper chodzę do 3 klasy technikum na  kierunku elektryk, lubie se pograć w cska i inne gierki 
Doświadczenie: Byłem adminem jak i opiekunem serwera Only Mirage, 
Dlaczego Ty: Spędzam dużo czasu na forum i widzę, w okienku gdzie są reporty graczy z róznych serwerów csgo jak i cs.1.6, że dużo  osób oszukuje w tej grze. Jeśli chodzi o stronę CSGO to tak naprawdę to tylko na Mirage i teraz powoli na AWP są jacyś administratorzy a tak to na Arenach 1vs1 oraz COD Mod nie ma żadnego admina. Jeśli chodzi o kwestię banowania i sprawdzania to nie będę miał z tym problemu, bo raz, że spędziłem prawie półtora roku z flagami adminowskimi, a druga sprawa to jest taka, że mam ponad 4000 godzin w Cs'ie i umiem odróżnić osobę z cheatami od normalnych graczy

*Można wybrać to i to*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę bardzo dużo wypowiedzi tutaj :RareDolphin:

Neutral

Kultura, no tak średnio, kazdy wie o co chodzi :FeelsOkayMan: Czekam az ktoś o mojej napisze :)

Pomimo tego, możesz się przydać, tylko żeby nie było tak, że piszesz podanie, żeby mieć flagi i grać na nich na mirku tylko :animutronik:

Pozdrawiam, JEZU CHRYSTE, KUBIIIIII

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...