Skocz do zawartości
CukierkowyMario

 zamknięty zbugowane statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , jest problem ze zbugowanymi statystykami w klasach sniper , saper , łowca , amadeusz i to chyba tyle może jest więcej tych klas , 
Chodzi o to gdy wybieramy klasę no-premium to po wpisaniu /freelvl otrzymujemy 41 lv do danej klasy którą gramy , 
niestety gdy rozłożymy statystyki to po zmianie mapy grając tą samą klasą musimy na nowo rozkładać statystyki ,
sorry ale w assasinie tak nie mam że na nowo za każdym razem co się mapa zmieni ,
lub jak zmieniam klasę co rundę lub 3 lub parę rund to z automatu resetują się statystyki klasy , w premium tego raczej nie ma.
I ja nie wiem czy to jest wina tego /freelvl że jest coś z nim zbugowane czy coś poszło nie tak w innym wypatku ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że problem jest z Tobą.

Co do statystyk oczywiste jest, że jeśli zmieniasz w trakcie rundy to plugin nie będzie sczytywał wszystkiego perfekcyjnie i może być konieczna jedna runda dodatkowa
na ponowne wpisanie ich. Szczególnie, że w klasach jest inteligencja - która ma na wszystko wpływ...

:FailFish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...