Skocz do zawartości
kuba-robocik

 zamknięty Podanie o admina kuba-robot-guzik=lwg<3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kuba-robot-guzik=lwg<3
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Nie posiadam doświadczenia, każdy musi się gdzieś zacząć i się nauczyć
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie posiadam tej wiedzy aczkolwiek wszystkiego jestem w stanie się nauczyć
Staż w CS-sie:  około 6 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram dużo czasami wejde na godzinke a czasami gram po 5-6h zalezy wszystko dnia ale godzina dziennie. Ma nadzieje ze pomogę admistracji gdyż często jest problem aby ktoś inny wszedł...
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  w zależności od dnia ale od 2-5h
Kontakt: Steam oraz fb https://www.facebook.com/profile.php?id=100011689561231&nbsp;
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/kuba-robot-guzik%3Dlwg<3/145.239.19.217:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak Kuba nie pęknie na robocie jak ostatnio, to się przyda brakuje adm co widać na każdym kroku. Range można zawsze zdjąć jak by dużo szkodził.  Tak moja opinia jest mało wpływowa bo nie szanuje sie tu osób ktore graja x lat. W statystykach będzie 1 tak :)

 

@SuChY przeszkolisz Kube z AMX  :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłam, że tamto podanie tylko zamykam, nie odrzucam. Wezmę pod uwagę te wypowiedzi, zamknę to i otworzę tamto. Na przyszłość nie bądź kąpany w gorącej wodzie bo pisałam 2 a może 3 razy a i tak zrobiłeś po swojemu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...