Skocz do zawartości

Niesłuszny ban


Gość Pan Deska :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Deska :D

Twój nick podczas gry: Pan Deska

 

 

Godzina, data zdarzenia: 19:13.13 listopad 2015

 

 

Mapa: de_eldorado

 

 

STEAM_ID / IP:83.9.161.184

 

 

Uzasadnienie: Gramy sobie z innymi graczami wszedł na serwer Cronor! admin CS:GO #1 napisałem do Danke:* żeby sprawdziła go ( Teraz nawet Steam może mieć cheaty ) i po kilku minutach Cronor napisał na chacie ''Deska zrób mi demko bo jestem odpalony''. Następnie zostaliśmy sami w drużynie CT i się go zapytałem przez mikrofon ''Cronor za co mam Ci zakręcić demko?'' i na chacie @@ Napisał ''Mikro +16'' nie dodał ''Lub po mutacji'' powiedziałem przez mikro ''Lub po mutacji geniuszu :)'' i po chwili dostałem bana za ''obraze admina'' czy nazwa geniuszu to według niego obraza na to wygląda powiedziałem mu komplement aby a on jakiś w gorącej wodzie kąpany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałeś do mnie cioto jeśli trzeba dowódu zaraz dodam urywek demka z hltv

 

zachowuj się na serwerze, nie spamuj tak na u@ i najważniejsze NIE OSKARŻAJ BEZPODSTAWNIE O BANY  

 

co robisz to czesto nawet osob ktore graja juz dluzszy czas u nas 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powiedziałeś do mnie cioto jeśli trzeba dowódu zaraz dodam urywek demka z hltv

 

zachowuj się na serwerze, nie spamuj tak na u@ i najważniejsze NIE OSKARŻAJ BEZPODSTAWNIE O BANY  

 

co robisz to czesto nawet osob ktore graja juz dluzszy czas u nas 

 

 

Pokaz to hltv :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Deska :D

Cronor! nie mogę powiedzieć nie przepadam za tobą ale Cię szanuje jako admina. A co do tego ''NIE OSKARŻAJ BEZPODSTAWNIE O BANY'' do tej pory co pisałem na u@ na PW do Danke:*, do EvO wszyscy dostali bana z powodu ''Wstaw ss'y na forum'' lub ''cheatujesz'' i nikt z nich nie wszedł na serwer tak więc wiesz umiem rozpoznać cheata od skilla :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...