Skocz do zawartości
ALJZK

 zamknięty Skarga JULSHI/KSO/NAV1

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 04.02.2022 od 1:39 do 5ileś
Nick Admina/Gracza: @Julshi @Naviveysz @Kso
Dowód(Ss'y/Demko): 
 Demko 2: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220204-0429-de_mirage.dem.zip 
 Demko 2: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220204-0302-de_mirage.dem.zip
 Demko  1: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220204-0139-de_mirage.dem.zip
Uzasadnienie: Ogólnie sytuacja działa się dosyć długo i była mecząca chodzi mianowicie o to że gracze Kso i NAV1 robili co chcieli a julshi miała to totalnie gdzieś mimo że siedziała na TS3 z nimi na 1 kanale leciały wyzwiska w moją strone czy to na voicechat czy na pisemnym czy nawet na ts3 więc panowie zostawali za to ukarani mute,gagami czy banami. Na ostatnim demku napisałem do Julshi w końcu żeby ogarnęła ich/go na co dostałem odpowiedź "nie mam kija w du**e" "wyjebane niech sie wyzywają" i po 5 godzinach jak szli spać dała im bana na 4godziny dokładnie o 4:40 gdzie sytuacja zaczęła sie o 1:39. Ja rozumiem że ch*jowo banować/mutować czy gagować kogoś z kimś się siedzi na ts3 ale Regulamin to regulamin i każdy powinien go przestrzegać tak samo a nie dostawać bany jak się już kończy grać  :D A tym bardziej osoby które siedzą na tej sieci kilka lat czy w ciul długo i miały/mają rangi admina czy opiekuna :)
Świadkowie: 3 Demka na górze.

EDIT #1 : "Regulamin to regulamin ale to od admina zależy czy w danej sytuacji egzekwować go będzie czy nie" XD czyli admin decyduje kiedy stosuje sie regulaminu czaje.
EDIT #2 : Tej nocy poleciało z 4/5 cziterów a ty mi mówisz że ich nie banuje , ludzie zgłaszali a ty jakby nic, grałaś sobie po prostu więc co ty piszesz XD "To co na ts to na ts" ale jednak upomnienia z serwera tam dajesz, a tym bardziej że nie widziałem żeby któryś z nich przestał :D Spoko nie było cię a na 3ech demkach widnieje ktoś inny XDDD

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może pierwszy się wypowiem. I powiem od czego zaczęła się cała sytuacja z dzisiejszej nocy :) Przychodzisz na serwa na którym masz pewnie kilka godzin przegranych w ostatnim czasie i dajesz mi bana (owszem na 5) za napisanie ez XD Z tego co się orientowałem i z ostatnich dni grania tam nikt już tego nie egzekwuje i jest to tak jakby "zdechła" zasada. Rozumiem, że zbanowanie mnie przez ciebie jest czysto personalne ale nie przenoś spiny z ts na serwer :) Po drugie ty poważnie mutujesz ludzi o 3 w nocy? Gdzie na serwie prócz nas było dziecko z Rosji i jakieś randomy, którym nic nie przeszkadzało? Cs jest od 16 lat i jeśli jest 3 w nocy to myślę że większość osób tam jest dorosła i to, że zobaczy brzydki słowo w jej życiu nic nie zmieni xd Gdy grałeś jeszcze na arenkach twierdziłeś że @Julshi ma kija w du**e ale to Ty tylko się blaznisz i uważasz za niewiadomo kogo odkąd jesteś w Ubt. Regulamin to regulamin ale to od admina zależy czy w danej sytuacji egzekwować go będzie czy nie ? Siedząc na serwerze na którym NIE MASZ admina nie zajmujesz się wychowaniem graczy tylko w ostateczności możesz zbanować jak ktoś odjebany biega. Tyle ode mnie, oczywiście wyzywałem go ale DOBRZE mi z tym i mógłbym to powtórzyć. Hipokryzji nie lubię a tak niestety się zachowujesz. To już nawet @LOLSON mogę przeprosić bo on przy tobie to cudna osoba ❣️ Ciesze się, że pokazałeś co chcesz osiągnąć swoim zachowaniem ale żebyś się z tym nie przeliczył i ta twoja pewność siebie na forum cię nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam do powiedzenia tyle iż jesteś w ubt i zamiast banować cziterow to ty się bawisz w admina siedząc od 1 w nocy z 4h na spect i ogólnie na serwerze, napisałam że mam wyjebane bo nie będę się spinać o to że chłop napisał ez, albo jakąś pierdołe o 4 nad ranem za którą dałeś mute za prowokacje, rozumiem jakby zaczęły się większe wyzwiska (po rodzicach itpitd), piszesz że wyzwiska leciały również na tsie ale co to ma wspólnego z serwerem, to co jest na tsie zostaje na tsie, nie wiem kiedy chłopaki cię wyzywali, prawdopodobnie nie było mnie nawet na serwerze więc nie pruj się o to że nie dostali mute ode mnie, zauważ, że nie tylko im nie dałam mute'a bo innej osobie której w ogóle nie znam za byle gó**o nie zmutowałam jak ty, więc nie ma tutaj mówienia ,,bo siedzieliśmy razem na tsie'' jest 3 w nocy i troche dystansu halo, poza tym przy sytuacji kiedy @Kso napisał coś nieodpowiedniego do ciebie na czacie powiedziałam mu na tsie żeby tak nie pisał, nie będe ostrzegać kogoś na serwerze na czacie specjalnie żebyś TY widział, jeśli siedze z nim na tsie to równie dobrze mogę mu zwrócić uwagę tam, końcowe bany nawet nie były za tą sytuacje tylko na tak zwane ,,dobranoc,,. Już trochę nie masz się do czego przypie***lić więc piszesz bezsensowną skarge. Cała ta sytuacja i skarga jest po prostu śmieszna, tyle ode mnie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że @ALJZK ponownie cwaniakujesz jak to miało miejsce x czas temu. 
Wiele słyszę co się ostatnio dzieję z Twoim udziałem m.in na teamspeak'u

W tej sytuacji warto zauważyć, że posiadasz flagi jako Support Admin i jeśli brałeś udział sam w tej prowokacji - to ja nie rozumiem, skąd ta skarga?
Miałeś prawo sam nadać mute'a i tego Ty nie zrobiłeś stale, a siedzenie na spect i machanie, żeby ktoś inny to zrobił zupełnie nie jest na miejscu.
Tym bardziej rozumiem niebanowanie czy mniejsze reagowanie o godzinie trzeciej w nocy.

Również TS3 to TS3 i nie powinno być to brane pod uwagę - wystarczy wyjść z kanału lub pomutować kogoś i nie brać udziału w kłótni, aniżeli robić z siebie ofiarę wyzywania,

Podsumowując @ErRoR_#1 dwa ostrzeżenia czy dwie gwiazdki ostrzeżeń to chyba nie jest sposób rozwiązania, a @ALJZK również prosisz się o zabranie uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...