Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

Wywiad z Opiekunem DD2#2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy czytelnicy. Po dłuższej przerwie zapraszam do wywiadu, z naszą opiekunką serwera DD2#2 -

Danke :*

 

 

 

 

 

 

 

 

[align=center]Witaj Madzia. Dziękuję Tobie, że dałaś się namówić na wywiad.

 

 

Cześć. Cała przyjemność po mojej stronie.

 

 

Zdradziłem już Twoje imię i wiemy, że mieszkasz w Krakowie. Opowiedz nam coś, o Twojej miejscowości, jakie ciekawe zabytki można pozwiedzać?

 

 

Szczerze powiedziawszy nie każdy tutaj wie, że mieszkam w Krakowie, a tym bardziej, że jestem rodzoną Krakowianką. Jeśli chodzi o sam Kraków to jest to piękne miasto. Można zwiedzić tutaj Sukiennice, Kościół Mariacki, Wawel, no i oczywiście nie można zapomnieć o Smoku Wawelskim, który zieje ogniem. :-)

 

 

W dzieciństwie dziadkowie opowiadali nam o legendzie miejscowości, w której mieszkamy. Pamiętasz może legendę o Krakowie?

 

 

 

 Jak mogłabym nie pamiętać, znam na pamięć. xD

 

 

Opowiesz w skrócie nam legendę twojej miejscowości?

 

 

 

 Szymon, gdybym o tym pisała to mogłabym książkę z tego zrobić. xD. Myślę, że każdy zna tą legendę. Jeżeli jednak nie obiła się o uszy to polecam posłuchać sobie ^^

 

 

Powiedz nam, jakie są twoje zainteresowania?

[/align]

 

[align=center]

Do moich zainteresowań można zaliczyć taniec. Już od małego interesowałam się nim. Chodziłam na turnieje, nawet gdzieś w szafie leży medal za bodajże 3 miejsce. Ogólnie myślałam też nad uczestnictwem w YCD (You Can Dance), ale jednak strach do końca mnie sparaliżował... ^^ Wiem, że nie o to pytasz, ale napiszę jeszcze, że aktualnie jednym z moich hobby jest słuchanie muzyki - bez niej po prostu nie ruszam się z domu. Można powiedzieć, że jestem od niej uzależniona. Słuchawki po prostu muszą być wraz z telefonem. ^^

 

 

 Jesteście z Radkiem już 10 miesięcy. Powiedz nam, czy macie już jakieś plany związane z waszym związkiem, czy jeszcze wspólnie się nie zastanawialiście?

 

 

Oj Kali, Kali... Jesteś źle i to zdecydowanie źle poinformowany. 21 listopada styknie Nam 17 miesięcy. Co do naszych planów to ostatnio się troszkę skomplikowały, więc na dzień dzisiejszy nie potrafię na to pytanie za bardzo odpowiedzieć. Jedyne co, to mogę zagwarantować, że Nasz związek to coś poważnego mimo, że dzieli Nas mnóstwo kilometrów. Nie poddajemy się. Odległość też ma swoje dobre strony jednak nikomu nie polecam takiego związku - straszna udręka. :/

 

 

Oj tam, oj tam. Oświadczył się w końcu tobie, czy jeszcze za szybko by myśleć o zaręczynach?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Jesteś strasznie ciekawski. xP. Tak, zaręczyliśmy się 28 września - to była jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu mimo, że tego dnia umierałam z zimna.

 

 

Powiedz nam, jak poznaliście się z Radkiem?

 

 

 W sumie krótko i na temat. Poznaliśmy się tutaj, na MH, na serwerze ODD2#1. To w ogóle był pierwszy serwer na którym zagrałam na tej sieci. Bardzo się cieszę, że jest plugin na 2 fragi za HS'a oraz 2 HE - to właśnie te pluginy sprawiły, że zostałam tutaj - przyciągnęły mnie jak magnez. ^^ Gdyby nie te pluginy to prawdopodobnie nie byłoby mnie tutaj i nie poznałabym Radzia. :-)

 

 

Słyszałem, że studiujesz. A powiedz mi oprócz studiów pracujesz, czy skupiasz się jak na razie wyłącznie na szkole?

 

 

Znów jesteś źle poinformowany. Uczęszczam do zaocznego liceum ogólnokształcącego. W tygodniu mam wolne, ponieważ jak na razie jeszcze nie pracuję, dlatego mogę poświęcić wiele czasu dla MH.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Zostajesz na stałe w Polsce, a może przeprowadzasz się do Radka?

 

 

 Na dzień dzisiejszy zdecydowanie zostaję w Polsce. Mam tutaj do dokończenia ostatni, najcięższy semestr szkoły, więc chcąc czy nie chcąc - muszę zostać.

 

 

 Każdy z nas ma wady i zalety, o którym lubi mówić. Wiadomo, z zalet co Cię poznałem jesteś sympatyczna oraz pomocna. Opowiesz nam swoje wady oraz zalety?

 

 

Hmmm.. Jeżeli chodzi o wady to wolę o nich nie mówić, bo jeszcze odstraszę czytelników. xD

 

Co do zalet to myślę, że największą jest pomoc innym. Uwielbiam to robić, po prostu nie ma nic lepszego! .

 

 

Nie jest Tobie ciężko, bez Radka? Chodzi mi o to, że Ty tu w Polsce, a on w Irlandii?

 

 

Uznam, że tego pytania nie było...

 

...

 

 

... Po prostu jest tak ciężko, że praktycznie tylko przez to w naszym związku są kłótnie... Wiadomo - chłopak w sumie patrzy na to z innej perspektywy natomiast jeżeli chodzi o mnie to jest to cholerne przeżycie, a najgorsze są rozstania. Tak jak wcześniej pisałam - nikomu nie polecam związku na odległość.

 

 

Opowiedz nam, jaka byłaś w dzieciństwie?

 

 

Wolę do tych czasów nie wracać, bo nie wspominam ich mile. Jedyne co, to mogę przytoczyć bardzo krótką i dość śmieszną 'historyjkę'. Mając około 10 lat bawiłam się w fryzjerkę i obcięłam sobie końcówki włosów oraz grzywkę. :D. Pragnę do tego dodać, że miałam jeszcze dłuższe włosy niż dnia dzisiejszego. ^^ Oj, moja mama była wtedy bardzo zła. xP

 

 

Powiedz nam, jak spędzasz wolny czas?

 

 

Wolny czas spędzam najczęściej na serwerze ODD2#2 oraz zabawiam się z moim dużo młodszym rodzeństwem.

 

 

Masz takie marzenie, które chciałabyś aby się spełniło?

 

 

Oczywiście, że mam. Jak każda Kobieta - wyjść za mąż i założyć rodzinę. :3

 

 

Życzę Tobie powodzenia. Masz jakieś rodzeństwo, czy jesteś jedynaczką?

[/align]

 

[align=center]

Dziękuję. Jak wyżej pisałam. Mam młodsze, przyrodnie rodzeństwo. Siostrzyczkę Martynkę w wieku 12 miesięcy i braciszka Mateusza w wieku niecałych 7 lat. Niestety nie jest to moje prawidziwe rodzeństwo. Moi rodzice się rozstali, co było dla mnie wielkim przeżyciem, a teraz moja mama ułożyła sobie życie na nowo i ponownie założyła rodzinę, ale z innym facetem. Ogólnie najśmieszniejsze jest to, że wszystkim imiona zaczynają się na "Ma" - MArtyna (siostra), MAgdalena (ja ^^), MAteusz (brat) i syn faceta mojej mamy - MArcin.

 

 

Oglądałaś wygrany mecz Polski z Irlandią?

 

 

Co prawda jestem Polką, ale nie interesują mnie mecze.

 

 

Powiedz nam, masz ulubione gatunki muzyczne, które byś poleciła czytelnikom, jak i swoim znajomym?

 

 

Ja polecić mogę, ale jak wiadomo każdy ma inny gust i każdemu może podobać się co innego. Co do mojej osoby to osobiście słucham wszystkiego prócz metalu. Jak mi jakaś nutka wpadnie w ucho to mogę jej słuchać bez przerwy aż do znudzenia. Aktualnie takimi nutkami na dzień dzisiejszy są: Kygo ft. Conrad Sewell - Firestone oraz Ellie Goulding - Love Me Like You Do.

 

 

Powiedz nam, jakie filmy polecasz?

 

 

 Zdecydowanie horrory, tym bardziej, że jestem ich zwolenniczką. Szczególnie lubię takie, gdzie pokazują ludzi, a oni wkrótce sami zaczynają ginąć. Takimi filmami są: Droga bez powrotu (najlepsza część 1,4,5), Oszukać Przeznaczenie (wszystkie części) oraz Porąbani (serdecznie polecam, niesamowicie zabawny horror).

 

 

 

 Masz takie życiowe motto, na którym się opierasz?

 

 

Zawsze trzymałam się jednego motta wymyślonego przez siebie: "Mężczyzna, który pokocha mnie taką jaką jestem - nigdy nie pożałuje swojej decyzji".

 

 

Bardzo pięknę motto. Powiedz mi, wakacje twoich marzeń?

 

 

Hmmm... Powiem krótko i na temat. Pocałunek na rękach męża w ciepłym morzu. Chciałabym, żeby to zostało zrobione z zaskoczenia. ^^

 

 

Podaj jeden przedmiot, który zabrałabyś na bezludną wyspę?

 

 

MP4 Z OGROMNĄ ILOŚCIĄ MUZYKI!!!

 

 

 Cel, do którego dążysz w życiu?

 

 

Jak przeważnie każda Kobitka - Bycie dobrą żoną i matką.

 

 

Masz osobę, na której możesz zawsze polegać, które Cię nigdy nie zawiedzie i pokaże ci właściwą drogę?

 

 

 Tak, są nawet dwie takowe osoby - mój Narzeczony Radzio, który ma nawet tatuaż na ręce oznaczający "zaufanie" oraz moja mama, która na wszystko potrafi narzekać, ale i tak ją Kocham. Trzeba pamiętać, że każda matka jest przyjaciółką dla swojego dziecka.

 

 

Kto jest takim twoim największym autorytetem? Masz taką osobę?

 

 

 Nie posiadam takowej osoby.

 

 

Masz taką książkę, która Cię zaciekawiła i możesz polecić ją innej osobie?

 

 

Szczerze? Nie zaciekawiła mnie żadna. Czytanie książek nie należy do moich ulubionych zajęć.

 

 

Czas niestety, by przejść do tych pytań trudniejszych. Powiedz nam, jak zaczęła się twoja przygoda z Counter Strike 1.6?

 

 

Mój były chłopak pokazał mi tą grę jak miałam 16 lat. Jakoś tak mnie mocno wciągnęła. Mało tego - bardzo spodobała mi się grafika tej gry. Po kilku miesiącach zaczęłam grać na botach (do dnia dzisiejszego jeszcze pamiętam jak nie umiałam kupić sobie broni xD), po serwer BF4, gdzie grałam na odznakach, więc nie uczyłam się za bardzo strzelać, aż właśnie po serwery FFA/DD2.

 

 

Długo jesteś na Mh?

 

 

Troszkę już minęło. Od 14 marca 2k14, więc ponad półtora roku. ^^

 

 

 W ogóle, jak trafiłaś na sieć Multi-Head?

 

 

 Standardowa historia. Zaczęłam grać na ODD2#1, IP znalazłam w gdzieś w googlach, już nie pamiętam jak to dokładnie było. Serwer oczywiście mi się spodobał, ponieważ lubię dużą ilość osób. Ponadto jak już wcześniej wspomniałam - zatrzymały mnie tutaj pluginy z 2 HE oraz z 2 fragami za HS'a. Pamiętam także jak miałam niesamowitą akcje z krową. Ktoś rzucił na respie krówkę, a że ja nie miałam hajsu na nic - wzięłam ją, po czym uzyskałam 5 fragów, w tym 5 HS'ów, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do gry tutaj. I w ten oto sposób jestem.

 

 

Powiedz mi, skąd pomysł na nick Danke? Nie oznacza to, po niemiecku słowa dziękuję?

 

 

Hmmm... Tutaj historyjka taka o ---> grałam sobie na serwerze i bardzo dobrze mi szło, więc powiedziałam sobie w myśli "Dzięki Wam chłopaki za fragi". ^^ Spodobał mi się nick, ale czegoś mi brakowało, więc postanowiłam, że nie będzie on po polsku. Miało być "Danke for frags", ale też nie za bardzo mi to podeszło i zostało samo Danke. , z buziakiem, żeby nick nie był łysy.

 

 

 Pytam się, bo słabo znam niemiecki ( hehe). Jedynie kilka słów się łyknęło. Powiedz mi, ciężko jest połączyć obowiązki, czyli szkoła i Mh?

 

 

 W moim przypadku nie jest ciężko, bo jak dobrze wiesz, chodzę do szkoły w weekendy, więc w tygodniu na spokojnie daję radę.

 

 

 Pytanie może Cię trochę zaskoczyć. Powiedz mi, jak w roli redaktora radzi sobie Kali Gibbs Sentymentalnie? Jest coś, na czym musi jeszcze popracować?

 

 

Szczerze powiedziawszy tylko nad błędami interpunkcyjnymi, więc jakby nad nimi popracował to byłoby wyśmienicie. Zauważyłam również, że pytania nie są ułożone w odpowiedniej kolejności. Chodzi mi o to, że redaktor zaczyna pytać się o jedną rzecz, drugie pytanie jest z innej beczki, a to trzecie jest powiązane z tym pierwszym. Nie powinno tak być. Jak już zaczyna pytać się o jedną sprawę to niech wymyśli wszystkie pytania dotyczące tej sprawy, ale PO KOLEI, a później przechodzi do następnych, żeby po prostu w wywiadzie nie panował haos.

 

 

Jest szansa, żebym mógł otrzymać rangę Redaktora Naczelnego?

 

 

 Szczerze powiem Ci, że to nie ode mnie zależy. Myślę, że jak się postarasz i góra zobaczy te starania to na pewno weźmie to pod uwagę i doceni.

 

 

 Dołączyło do nas nowych świeżych graczy, którzy zaczęli dopiero przygodę z Cs. Opowiedz nam, jak i również nowym użytkownikom na czym polega praca Super Admina?

 

 

Pytanie na które z wielką przyjemnością odpowiem. W sumie na tym stanowisku liczy się tylko pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc. Musimy wchodzić na serwery, gdy ktoś zgłosi Nam gracza, który jest podejrzany przez zgłoszeniodawcę o używanie wspomagaczy; pomagamy również zwykłym użytkownikom w jakichkolwiek problemach (dodanie premek, odpowiedziami na proste pytania) czy też adminom w podobnych problemach takich jak na przykład przedłużenie admina. Bardzo lubię tą pracę i nie mam sobie nic do zarzucenia, bo robię co tylko w mojej mocy, choć może tego nie widać na pierwszy rzut oka.

 

 

 

 Powiesz nam, co sądzisz o adminach serwera DD2#2?

 

 

 Masakra, uwielbiam ich. <3 Najlepsza paczka adminów i nikt nigdy lepszej nie znajdzie. . Z nimi dużo śmiechów jest, praktycznie każdy się lubi i raczej nie ma większych spin. Co do ich adminowania to też nie mam większych zastrzeżeń. Jest u mnie również 2-3 początkowych adminów (sama ich uczyłam amx'a) i muszę przyznać, że jak na początek radzą sobie niezmiernie dobrze.

 

 

Jest taka osoba, która w razie twojej rezygnacji lub po prostu braku czasu, może ale nie musi Cię zastąpić jako opiekun DD2#2. Chodzi mi tu wiadomo o kogoś z adminów dd2#2?

 

 

 Szczerze to na razie o tym nie myślałam, ale po dłuższych namysłach jest kilka osób, które mogłabym polecić na swoje zastępstwo, lecz na razie nie będzie takiej potrzeby.

 

 

Wymienisz taką osobą, czy po prostu zostawiasz do dla siebie w tajemnicy?

 

 

Niech to będzie moja słodka tajemnica. ^^

 

 

Powiedz mi, jak zareagowałaś o rezygnacji Nynka z admina dd2?

 

 

Było to już dość dawno, ale przyjęłam to jak facet na klatę. xD. Szkoda, że zrezygnował, bo uważam, że był jednym z najlepszych adminów, ale przecież nikogo nie zmuszę, żeby został na swoim stanowisku.

 

 

Sądzisz, że jeszcze wróci do nas jako admin?

 

 

Bardzo bym chciała, ale raczej o jego powrocie mogę sobie tylko pomarzyć. . A szkoda, bo Nynuś wprowadza miłą atmosferę na serwer, zresztą zawsze tak było.

 

 

 Ostatnie pytanie. Znasz na sieci dużo adminów. Powiedz mi, który z serwerów ma najlepszych adminów?

 

 

 Ło jeju, tym pytaniem mnie zaskoczyłeś, ale tu nie ma co się w sumie za dużo rozpisywać. Szczerze powiedziawszy znam jakieś dobre 70% adminów z sieci MH (oczywiście tylko wirtualnie) i uważam, że każdy serwer ma dobrych adminów.

 

 

To już koniec naszego wywiadu. Pozostał czas dla Ciebie Madziu. Kogo chciałabyś pozdrowić?

 

 

Więc może po kolei. Na pierwszym miejscu przede wszystkim chciałabym pozdrowić mojego Kochanego Narzeczonego Radzia, moich Kochanych Adminów tj. (@Rebel, @Pakeroo., @michcio., , , @_Masta_Yoda_, @okienko, @Albandi, @Frejzen, @Ozi, @farus, @dziag, @Swizz, , @nasu) - uwierzcie, że BEZ WAS i bez Waszej pomocy serwer ODD2#2 byłby pustką i nie byłby tak dobry jak teraz, @aquax oraz za to, że dali mi szansę bycia kimś ważnym na tej sieci, innych S@ - jesteście na prawdę dobrą, zgraną paczką, 

  - doskonale wiesz za co, ale niech to zostanie nasza słodka tajemnica i  za chęć pomocy mojej osobie w chwili potrzeby. Chcę również pozdrowić każdego opiekuna sieci MH - bardzo dobrze pracujecie i trzymacie serwery na wysokich poziomach, każdego Moderatora - dzięki Wam forum jest ogarnięte, KAŻDEGO admina serwera oraz oczywiście wszystkich forumowiczów.[/align]

 

[align=center]

Jeszcze raz dziękuję, że dałaś się namówić na wywiad. Było mi miło i przyjemnie. Życzę Tobie ukończenia szkoły oczywiście z oceną celującą oraz szczęścia i długiego związku z Radkiem.

 

 

 Też było mi bardzo miło. Dziękuję Ci z całego serca!

 

 

Gościem następnego wywiadu będzie była niestety już opiekunka DD2/Inferno czyli Olcia. Zapraszam. Miłego czytania życzę. Z poważaniem: Redaktor Kali Gibbs Sentymentalnie.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to wywiad nie powala...

 

Zdarza się dużo błędów, o których Magda wspomniała (Tobie z wielkiej litery).

 

W sumie to chyba nic nowego się nie dowiedziałem ;)

 

 

 

Plus leci, ale popracuj jeszcze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za wywiad, miło się z Tobą pracowało i dobrze wyszło. :)

 

Tak jak @nynek wspomniał i sama moja osoba odpowiadając Ci na jedno z pytań - są błędy, ale pamiętaj, że trening czyni mistrza. Ja Cię nie poprawiałam, bo to Ty jesteś redaktorem i to Ty powinieneś wiedzieć co i jak. Przede wszystkim nie poddawaj się i rób to, co lubisz. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiadzik na poziomie, ale tak jak wcześniej wspomniali nasi koledzy

 

i koleżanki, występuję głupie błędy, która zwracają naszą uwagę :D

 

Popracowałbym również nad płynnym przejściem z jednego tematu do drugiego.

 

Zadajesz pytanie, koleżanka Ci odpowiada, automatycznie zadajesz następne pytanie,

 

radziłbym Ci w jakimś stopniu, aby te pytania nawiązywały do siebie, bądź wywiązywały się

 

one z jednakowego tematu, ponieważ przy czytaniu, odbiorcy w tedy wydaje się, że wywiad

 

jest łatwiejszy w zrozumieniu i zdecydowanie płynniej się go czyta :)

 

Jako redaktor, jakiś staż mam także wiem co mówie :)

 

Powodzenia w dalszym działaniu!

 

 

 

editt#

 

 

 

Popracowałbym również nad kolorystyką wywiadu i ogólnie całą szatą graficzną.

 

Jak dobierasz ciepłą paletę barw, to dobieraj odpowiednio, aby nie wywoływały

 

one ze sobą kontrastu, w tedy strasznie takie koloryw biją po oczach i ciężko

 

jest się doczytać jednej wypowiedzi, a z drugiej strony nie dawaj kolorów, które

 

będą się wzajemnie zlewały, ponieważ niczego się nie doczytasz.

 

Tak czy siak, za robocizne plusik się należy :)

 

 

 

btw. Miło jest mi Cie Madziu poznać B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...