Skocz do zawartości
Antekk448

 zamknięty Ban za rozmowe z kolegą w tle byla cicho muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Antekk
Godzina, data zdarzenia: 14.48
Mapa: ONLY MIRAGE 
STEAM_ID / IP: https://steamcommunity.com/profiles/76561199198518758/ 
Uzasadnienie: pierw mute za gadanie z kolegą pozniej pisalem do goscia za co mut jak nic nie zrobiłem wywalil mnie z serwa (kultura) to się  już wkurzyłem i pisałem do gośćia co robi a on mi dał bana na 3dni. Prosze o un bana bo ja jestem miły na serwerze i sie z każdym lubie i z nikim nie mam spiny.  (a i do mapy ip: 145.239.236.193:27230 ) :// (prosze zebym mógł zagrac jeszcze dzis z ziomkami bo mi sie nudzi a inne sewery są slabe a ten jest git) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bana dostałeś prawdopodobnie od @Freezu i oczywiście nie za "rozmowę" z kolegą, a za brak kultury. Byłem wtedy na serwerze i widziałem jak się zachowujesz. Nie pierwszy raz zwracano Ci uwagę nt. zachowania. 

 

 

~Przepraszam za wypowiedź, ale byłem wtedy na serwerze i widziałem całe zajście :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nadużywaliście mikrofonu - krzyki i wrzaski i w pewnym momencie zacząłeś puszczać muzykę - wtedy dostałeś mute, pewnie zapytasz dlaczego? no może jakbyś ruszył główką, to byś doszedł do wniosku że niektórzy chcą w spokoju pograć, a nie słuchać twoich jęków i piosenek na czacie głosowym - mute był na 30 minut, następnie zaczął się płacz na czacie tekstowym

gadanie do mnie o "szczekaniu", ciśnięcie po statystykach w tabeli, a na koniec wisienka na torcie w postaci "FREEZU DZIWKO" - i jeszcze masz czelność składać skargę, tak jakbym to ja był winny?

nie wiem czy to na poważnie, ale jeśli tak to popracuj nad szczerością bo kiepsko ci idzie kłamanie - screeny niżej, jeśli zajdzie potrzeba to mogę dodatkowo wrzucić demo bądź logi bezpośrednio z serwera

mogłeś odpuścić jak ostrzegałem, ale za wszelką cenę dalej prowokowałeś 

 

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Edytowane przez Freezu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to tak @Antekk448 z tego co mogę wywnioskować po obejrzeniu demka i ss podesłanych dostałeś mute za puszczanie muzyki, gdzie przez całe demko bluzgasz z jednym i drugim kolegą. Potem zacząłeś wyzywać i na voicechat  na mucie bo na demku słychać mimo tego że masz mute co mówisz i tak samo na czacie co piszesz. Cwaniakowanie i popisywanie  kończy się takimi karami dostałeś kicka w formie ostrzeżenia o kulturę a i tak w to brnąłeś.

A co do @Freezu ban troszkę za długi.

Bana skracam do 2 dni.

 

Edytowane przez ALJZK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...