Skocz do zawartości
Honorek

Skarga Na Admina O nicku ,,El Narco ''

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanował mnie Admin o nicku ,,el narco '' . Opis sytuacji : Grałem sobie jak codzień , Nagle jeden z graczy chciał aby admin pomógł mu bo jedna osoba prawdopodobnie miała Cheaty . El narco nawet nie zareagował i powiedział żeby dał mu spokój . Gracz powiedział mu żeby mu pomógł a nie olewał . Potem wtrąciłem się w rozmowę i powiedziałem żeby zaczął wypełniać obowiązki . Nic sobie z tego nie zrobił... Następna runda : Gracz Rzucił flesza i niecelowo zafleszował El narca . El narco dał mu kicka za flesze .. Potem Ja miałem tak samo .. Mnie też kicknął .. Potem gdy dalej mówiłem o tym żeby pomógł graczowi , to dał mi kicka z Powodem ,, Zajmij się grą '' ... Wszedłem do gry i powiedziałem że jest śmieszny że jak bronie gracza mnie kicka .. Potem Gracz napisał mi żebym zamknął pysk I nie wtrącał się .. Po tym jak napisałem adminowi że jest śmieszny że Ma spiny o takie coś zbanował mnie z powodu niby obrażania administracji ..

 

WYDRUK Z KONSOLI : 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Таныг энэ сервер бандсан байна! 

[AMXBans] Танд 2 godzin , 58 minut i 5 sekund бан џлдсэн. 

[AMXBans] Бандсан хоч : Honorek 

[AMXBans] Шалтгаан : ' obraza administracji ' 

[AMXBans] Санал гомдолоо игээх @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Таны SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 81051850 ' 

[AMXBans] Таны IP : ' 46.182.102.230 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gościu co ty za brednie piszesz:) Gościu na dd2 dostał kicka za flesze, ale nie oślepił mnie tylko trzech graczy ze swojej druzyny, widzialem to na spec :) O czitach nikt nic nie pisał a tym bardziej ja nie mowilem nikomu zeby dał mi spokój nie puszczaj farmazonów dzieciaku.

 

Ty zacząłeś sie wyśmiewać, że smieszny serwer itd.

 

Mapa zmieniła się na inferno a ty dalej swoje teksty na temat smiesznego admina aż wkoncu dostales kicka z powodem zebys zają sie gra, wszedłes i dalej to samo, gracze na u@ zaczeli mi spamowac, że wkurzasz ich. 2 rundy pod rząd bodajże dostałem JA od ciebie flesza na twarz więc dostales za to kicka. Naucz sie grać z radarem.

 

Po kicku wszedłes i zaczałeś OBRAŻAĆ administracje więc dostałeś BANIKA :):):)

 

 

Z tego co zauważyłem złozyłeś dwa podania o admina na dwóch serwerach i oba odrzucone i teraz chodzisz po sieci siejesz ferment i do tego kłamiesz. W logach mozna sprawdzic czy ja pisałes "DAJ MI SPOKÓJ" czy coś takiego :)

 

Za rozkładany brud na sieci i kłamstwa takich szkodników jak ty powinno sie permanentnie banoać na całes sieci. Pozdro wrazie potrzeby ssy z obrazami wrzuce wieczorem jak wróce z pracy CYA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A świadkiem jest gracz ,,Ferdynand Kiepski '' Taki miał nick i TO on był właśnie graczem który potrzebował pomocy ;] 

 

 

No to świadek niby jest, dowodów nie ma. Dałeś link do HLTV ale bez konkretnych czasów, popraw to.

 

A Ty @EL narco jeśli masz screeny albo inny dowód to go po prostu wrzuć.

 

 

 

I bez spamu proszę.

 

 

 

 

 

PS. @Honorek pisałem Ci kiedyś na serwerze, że za takie śmieszkowanie z @ i serwera kiedyś polecisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 SS dotyczący oskarżenia o to, że nie reagowałem na zgłoszenie o cziterze i ze niby odpisalem "daj mi spokój" :)

 

 

http://zapodaj.net/a01a4d0ff8d79.jpg.htmljak mogłem zareagować na takie zgłoszenie jak na ss widać, że gościu płaczący był dead a ja zywy wiec tego nie widziałem i na logike nie mogłem na to odpisać :) ps. naucz kolege uzywac u@ bo w tym momencie złamał regulamin.

 

 

I TU PONOWNIE WNOSZĘ O PRZEDŁUŻENIE BANA DO 1 dnia za próbe oszustwa na swoją korzyść. Albo najlepiej perma ;]

 

 

Następne 2 ssy to dowody jak lekceważąco Honorek podchodzi do adminów i ich pracy

 

 

http://zapodaj.net/408e943411147.jpg.html

 

to właśnie była reakcja za kick dla innego gracza za rzucanie fleszy swoim na twarz.

 

 

http://zapodaj.net/aea40f9160f63.jpg.html

 

tu widać jego mądrości i teorie

 

 

SSy są z hltv. Szkoda bo na hltv widać tylko rozmowe dead. Moich ssów o których pisałem nie dam bo jednak nie mam nie pstryknąłem a szkoda bo tam było troche więcej.

 

Apropo, obejrzalem cale demko z dd2 i kawałek z inferno i podziwiam umiejętności rzucania granatami Honorek :) w tym fleszami

 

POĆWICZ CZEŚĆ.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie macie o co skarg już pisać? Admin nie jest alfą i omegą i nie musi wszystkiego od razu widzieć, dziwne spiny i problemy wyszukujecie na siłę psując atmosferę na serwerze, nie potrzebujemy tutaj takich rzeczy. Ban dawno minął, a El narco nic złego nie zrobił, przynajmniej ja tak to widzę, poza tym przedstawiłeś skargę bez konkretnych dowodów, czasu w hltv nie podałeś. Skargę odrzucam oczywiście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...