Skocz do zawartości
kla^AsS> (Czarny)

Skarga deft

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 2015-11-11 11:50

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin: Deft

 

Dowody: hltv, http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25245/HLTV-1511111144-de_dust2.dem.zip(poczatek mapy)

 

Świadkowie: admin Wanderinhio

 

Uzasadnienie: Więc tak przychodzi admin o nicku Deft na serwer i w tej chwilii gra cziter...Myśle, że go ktoś zawołał i przyszedł go zbanować po czym mija chwila nic, więc go zgłosiłem na u@ mija pare rund nadal go nie banuje, po czym pisze na steam nie odpisuje...Musiałem wezwać admina Wanderinhio po czym wszedł i zbanował czitera a nasz ulubiony admin Deft nadal nabijał swoje godzinki na spec....

 

ujowy admin nie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowiek idzie sobie kibelka na dłużej wbija na spec wraca a tam wiadomość od twórcy tego tematy na steam "czy wbije" i za chwile " dobra nabijaj sobie dalej godziny" i od razu skasował mnie z znajomych na steam i pewnie zaraz napisał skargę. Jeny nie będę przeżywał jak on bo zachowanie godne 14'sto latka kasowanie ludzi z znajomych bo mu nie odpisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakich zażaleń jak ja Cie nawet nie znam człowieku to nie pisałem z tb. To podeślij na każdy dzień przynajmniej 3 dni do tyłu demko i na każdy dzień ma być po 10 (dziesięć) razy jak siedze na spec i niby nabijam godziny, a nie że tu piszesz po 10min a skarga dotyczy tylko jednego razu z dzisiaj. Masz za dużo kredek chyba bo ładnie kolorujesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówisz ze po 10 razy dziennie siedzę na spec to jak jesteś pewny tych 10 raz to czekam na dowody, a jak Ci sie nie chce szukać to lepiej nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń. A nawiasem w skardze napisane dowody: hltv, dla twojej informacji trzeba wstawić dowody i opisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra sorka, zle napisałem....gdy jesteś na serwerze to częściej siedzisz na kiblu niż grasz  w drużynie ct lub tt...i demko dałem z sytuacji dzisiejszej

 

Aaa tak wgl to  wszedłeś na serwer i od razu poszedłeś na kibel, nie mogłeś najpierw pójśc na kibel a potem wejść na serwer nie byłoby tej skargi i o czymś to służy po co wszedłeś,tak ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Deft to nie pierwsze zażalenia na to, że grzejesz spect, w Wandiego się bawisz? xD

 

Upomnienie jak na razie, ale jeszcze raz usłyszę na Ciebie skargę za spect to dostaniesz ostrzeżenie w dziale ostrzeżenia dla administratorów, to już nie są żarty, masz pełnić swoje obowiązki, a nie odklepać tygodniowe godzinki na spect. Mam nadzieję, że się rozumiemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...