Skocz do zawartości

PROŚBA O UB / MINY NA POCHYLNI


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BURNI BRK

 

Godzina, data zdarzenia: około 17,30

 

Mapa:  DUST 2002 ? Zapomniałem nazwy, ten z wodą pomiędzy respami CT a TT

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 42091078, 193.242.212.2 

 

Uzasadnienie: Proszę o UB, gdyż już 2 raz dostaje bana, za miny na pochylni, owszem gram saperem, lecz nie rozumiem dlaczego na pochylni nie można kłaść min, zawsze staram się kłaść je tam aby można było je ominąć,  jedyny regulamin jaki znalazłem to ten : http://multi-head.pl/index.php?/topic/74738-regulamin-serwera-cod-80k/?hl=regulamin, nie mogę znaleźć COD MOD 400, jeśli jest proszę o link, proszę również nie zamykać tematu z powodu że ban wygasł, tylko zainteresowanie się tym tematem, bodajże wczoraj ban 30 minut za miny, nie pisałem, ale teraz jak mam ochotę pograć znowu dostaję bana za MINY, dodam jeszcze że jak wszyscy lecą rushem to dobrze, ale mina która można obejść z wielkim zapasem to już problem

 

 

 

5. Zakaz stawiana min: w przejściach, w oknach, na bsach, na schodach, w wentylacji, na i przed drabiną oraz na respie przeciwnika. (Ban 30 min) 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 9 minutes and 32 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : BURNI BrK 

[AMXBans] Reason : ' miny pochylnia ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 42091078 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 193.242.212.2 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

 

Proszę o wypowiedź. Dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój ban ale...

 

 

Regulamin cod 400 ---> http://multi-head.pl/index.php?/topic/11430-regulamin-serwera-cod-mod-400/

 

 

 

8. Miny, Pułapki, Repliki- nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, do tego na pochylniach

i wzniesieniach.

 

 

Osoba idącą z dołu nie przeskoczy takiej miny a ominąć jest praktycznie niemożliwe bo nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...