Jump to content
Kso

 zamknięty Skarga na jakis rakow

Recommended Posts

Nick gracza: Cuac, Marcinek 

Godzina, data zdarzenia: teraz

Dowody: https://zapodaj.net/00e555629f64a.png.html + DRUGIE https://zapodaj.net/a8df3c3d38bb3.png.html

Świadkowie: @jeremm

Uzasadnienie: Witam serdecznie, chciałbym zgłosić zawiadomienie jako przykładny użytkownik ts'a na dwóch debili, którzy z czystą premedytacja zepsuli mi gierke w fortnite a była już końcówka gry i szansa na wina :( Te szanowane zwierzęta wchodzili, wychodzili plus zaczepiali mnie i mojego serdecznego kolege na ts przez co nie mogliśmy grać. Hasło niestety dostali kiedyś od tego zjeba fioletowego co już kiedyś zgłaszałem ale na "PV nie załatwia się takich spraw" więc pisze oficjalnie. Mam nadzieje, że odpowiedzialni ludzie wyciągnął konsekwencje z tych czynów bo nie jest to pierwsza sytuacja :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia <3

Link to comment
Share on other sites


Witam, a więc tak... Jako, że jest to moja strefa kanałów to pogadam sobie z nimi przy najbliższej okazji i wyjaśnię zaistniałą sytuację. Zastanawia mnie też @Kso dlaczego nie zmieniliście hasła do kanału skoro napisałeś, że go znali wtedy byłby 1 problem mniej. 

Pisząc skargę trzymaj kulturę na poziome, bo tak średnio pisząc skargę na kogoś wyzywasz tą osobę od debili a inną osobę nie będę wnikał kogo nazwałeś "zjeba fioletowego". Po prostu zważaj na słowa, bo następnym razem skonczy się to ostrzeżeniem w postaci warna.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...