Skocz do zawartości
Kluha

 zaakceptowane Podanie na Admina (Rycerza)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: Kluha
Imię: Damian
Wiek: 21
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Kluha/147.135.197.53:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): https://steamcommunity.com/profiles/76561198949820886/
Doświadczenie adminowskie:  Kiedyś tu pracowałem, sprzątałem i w ogóle stałem w bramce i żydziłem 5monet za wejście na serwer.
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 4/10
Dlaczego Ty?: Młoda gwardia wraca na stare śmieci. A tak ogółem to trzeba odpowiedniego kalibru do opanowania dejmana przed jego planami nad zniszczeniem całego Świata. Dlatego ja jestem wybrańcem, który poskromi zło swym orężem, pokona bossa mafii dejmana. A na Świecie znów zapanuje pokój.
Kontakt:  Discord Kluha#2830 , steam u góry podany 

UwU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


k***a, przez wzgląd na dawne czasy, mieliśmy różne relacje. Kiedyś dobre, potem słabe, po czym rezygnacje na kilka sposobów. Aczkolwiek jesteś graczem, który ewidentnie i z pewnością zapisał się w historii tego serwera, co przemawia żebym przynajmniej pochylił się nad tym podaniem. Muszę się głęboko zastanowić nad tym , chociażby przez pryzmat ostatnich podań, w których ludzie chcieli mnie w hu*a zrobić. W ciągu kilku dni  podejmę decyzje a tymczasem niech moc będzie z wami.

Edytowane przez man1ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yestem na tag 

stary alkoholik wraca na stare smieci  żeby być jeszcze większym alkoholikiem :zdrowko1: 

+wiek

+były admion
-/+ amx zawsze możesz wziąść u mnie korepetycje za browary :coolpepe:

+doświadczenie 

+/-gt mniej browarów przed blokiem więcej grania na serwerze 

piona :jedzacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0252:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...