Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: DEJMAN
Imię: Damian 
Wiek: 16
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/dejman/147.135.197.53:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): non steam 
Doświadczenie adminowskie: byłem adminem raz znam komendy ale na ZM/E nie miałem okazji 
Znajomość komend AMXX (skala 1-10):  6
Dlaczego Ty?: Chciałbym pilnować porządku na serwerze bo z tego co widzę nie ma adminów takich aktywnych jak ja i w dodatku kluha to bot trzeba zająć jego miejsce 
Kontakt:  dc,serwer,forum

Edytowane przez Dej monety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

+Wiek

+GT

+Samemu będąc botem to lipa a z takim botem który będzie mnie zmieniał w momencie gdy idę do pracy żeby pilnował serwer za mnie

+/- kultura, czasami można ale bez przesady oczywiście

+ Lepiej amx ogarnia odemnie z tego co sam siebie ocenia

- nie lubi anime

Ogólnie moja ocena jest taka żeby takiej osobie nie uderzyła władza do łba xd i nie odwalił coś mimo tego że ktoś go wkurzył czy inne takie.

A tak to na moim miejscu mimo wielu prób jest tyle czasu na tym serwerze, więcej odemnie nawet ale to mniejsza. 

Więc dałbym mu szansę i zobaczyłbym co potrafi i czy serwer na tym nie ucierpi a się polepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie na odpier* 

Na tak

-zachowanie; kultura nie grzeszysz

++ aktywność na serwerze (Y) 

+ogarniasz serwer, wiesz co jest 5

+-wiek

-n00b 

+wydaje mi się że amx ogarniasz, coś kiedyś wspomniałeś na ten temat (a tam nie ma nic trudnego, jest to proste jak ruchanie) 

Na ugul zecz ujmując dałbym mu szanse, wierzę że sobie poradzi oczywiście po tym jak przeczyta dobra lekturke ?

Okres próbny 2 tygodnie i się okaże co z nim robić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra decyzje trzeba podjąć:

Powody, które na ten moment wykluczają cię z roli admina:

- romans z gtr, nie wiadomo co tam z nim robisz, działa to wszystko na niekorzyść. Nie interesuje mnie czy masz z nim kontakt, ale cały czas o nim gadasz,

- uciekłeś swego czasu z płaczem i zrobiłeś swój discord i zapraszałeś ludzi z serwera jak i z discorda serwerowego. Nieładnie

- emocje u ciebie są ostro zmienne, raz grasz sporo po czym wystarczy jeden płacz i uciekasz i się odgrażasz. Jest duże ryzyko że pobanowałbyś kogo popadnie w takim momencie.

- no i na końcu: do twojego non steama ma dostęp minimum 3 osoby. Nie mogę na to pozwolić, żeby ktoś inny wszedł na twoje konto i się bawił adminem. Tutaj zakup steama dużo pomoże

- musisz jeszcze trochę ogarnąć techniczne apsekty typu: wstawianie linktów z gt, pobranie demka, odtworzenie demka, ogarnięcie pojęć typu recolect (a powinno być reconnect), to są podstawy podstaw. Admin jest nie tylko od włączenia menu admina i zabawy w rekolekcje. Trzeba też umieć odróznić reconnect od zwykłego rozłączenia z serwerem.

- czasami ostre bajki opowiadasz na mój temat, razem z kolegami typu obcy przyrodzenie i reszta przydupasów typu wateva, ale że jestem gwiazdą to się przyzwyczaiłem.

Plus jest taki, że dużo grasz i jesteś aktywny. Ale jak sam widzisz, to nie wystarczy. Zostało wiele do poprawy. To co robiłeś kiedyś miało i ma nadal znaczenie. Juz paru było takich co dałem im drugą szansę i żałuję, że to zrobiłem. 

 

Na ten moment odrzucam.

giphy.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...