Skocz do zawartości
VipeReeK

Propozycja nowe Rs'y / monety /sklep /rynek

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby dodać na serwerze monety za które można kupic np  - Perki/hp   /sklep - hp/losowy perk

 

/rynek - sprzedawanie za monety perka 

 

 

 

Jakieś nowe rs'y  mam paczkę:

 

 

 

http://www65.zippyshare.com/v/eu6sO2s5/file.html

 

 

 

Automatyczne wywalanie gracza za ping np 120+

 

 

 

Jeszcze dodanie komendy dla graczy : /mute - blokowanie gracza który nadużywa mikra gdy nie ma na serwerze admina :)

 

 

 

Naprawa sklepuSMS

 

 

 

Grałem na innym codzie  i obciążało najbardziej serwer rozgrzewka na noże :) 

 

moim zdaniem ona jest zbędna ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do monet to na nie bo to zbedne, po co jeszcze bardziej obciążac serwer. rs pewnie przy kolejnym resecie zostana zmienione, jak cos to tez mam paczke także to sie wybierze tylko która :)

 

mute moze byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest /sklep w którym możesz kupić doświadczenie jak również losowy perk. Dodatkowe wprowadzanie monet nie ma sensu.

 

 

 

/rynek kiedyś był, ale został usunięty, nie wiem czemu, może obciążał serwer a może miał słabe powodzenie ;)

 

 

 

Plugin automatycznie kickujący graczy obciąża serwer z tego co wiem, ale może ktoś bardziej techniczny jeszcze się wypowie.

 

 

 

Co do ostatniej propozycji natomiast to komenda /mute jest całkowicie zbędna w CS 1.6. Z poziomu gry możesz wyciszyć dowolnego gracza, klikasz ESC a następnie Player list i tam wyciszasz.

 

 

 

A nowe rs'y zawsze się przydadzą.

 

 

 

Pozdrawiam, think!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin automatycznie wyrzucają za ping jest zbędny ;p od tego są admini żeby kickac ;p po za tym przy większej ilości graczy ping często skacze do 200 praktycznie każdemu ;p

 

 

Rs'y spoko choć ja i tak wole grać bez dźwięku:D

 

 

/rynek itp jakos mnie nie przekonuje, jest /sklep i sprawdza sie dobrze wiec nie ma co zamiesiecac serwera dodatkowymi pluginami.

 

 

/mute, kolega wyżej opisal co i jak ;p

 

 

Proponuje wyczyścić HUD bo jest mega zamiesiecony, i piszac na y@ tekst pojawia sie często przez 1 sekunde albo tylko mignie. Np podczas rozgrzewki "BeZzi zaszclachtowal Mart_Verum" nie wiem czy tylko dla mnie jest to zbędne bo kompletnie na to nie zwracam uwagi, i poprpstu zasmieca to serwer ;p Byc moze gra stala by sie temu bardziej plynniejsza:)

 

 

Dziękuję za uwage ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie nie planujemy dodawania żadnych nowych pluginów, bo nie ma sensu zapychać serwera. @@Master przygotował już wcześniej roundsoundy, więc jeśli chcesz, Twoje możemy wykorzystać jeszcze przy kolejnym resecie, ale niech to oceni główny DJ i wokalista Multi-heada :D

 

 

 

Rozgrzewka na noże moim zdaniem jest niezbędna, a wręcz konieczna. Słabsi gracze mają okazję zdobyć od samego początku perk.

 

 

 

Problem ze sklepem sms już został przeze mnie zgłoszony, więc pozostaje nam tylko czekać na naprawienie.

 

 

Dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...