Skocz do zawartości
xXxKOXUxXx

skiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proponuje, by do każdej broni powinna byc skrzynia np: szkrzynia mp 5 itd... Proponuje także by do kazdego noza byl skin do dropniecia np karambit crismon web, a jest tylko karambit tiger tooth.Proszę także o częstrzy drop se skrzynek.POZDRAWIAM.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sprawie skrzynek mp5! Nie może być ponieważ jest ograniczona ilość skinów czy coś takiego. Też już pisałem o tym temat ale by dodać do skrzyń te co są nowe skiny. W sprawie kos. Też pisałem. I jestem ZA!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz już czas napisac to co każdemu powtarzam! To co znajduje się w paczce go:mod jest wolą twórcy i właściciela paczki!

 

My to sobie możemy nawet napisać, że chcemy tam zamiast kosy łopate, a o paczkę zrobi  tak aby była dobra, a nie tak jak Wam się to podoba...

 

Jest jak jest i tak będzie... Został osiągnięty full modeli/skrzynek bla bla bla po co ja Wam to tłumacze, skoro za dzien dwa znów będzie kolejny temat w wktórym gracz będzie chciał czołg zamiast kosy a zamiast kałacha odrzutowca -.-

 

 

 

Zamykam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...