Skocz do zawartości
~Czarna~

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: przed chwila

Nick admina/gracza, który zawinił: Mojo

Dowody: http://www116.zippyshare.com/v/9mwsqH86/file.html

Świadkowie: Nie potrzebuje

Uzasadnienie: Więc tak... weszłam na serwa akurat paka była podłożona a On banował TT za to, że stoją na respie. Więc zwróciłam Mu uwagę, że jeśli leży paka to za respa nie banujemy. I otrzymałam odpowiedź na serwerze :) Pech chciał, że weszłam kogoś nagrać a padło na kogo innego. To chyba nie jest normalne zachowanie admina :)

 

 

@edit. August - Widzę, że jedynym argumentem wielkiej Administracji jest fakt, że to nie Martyna założyła temat, więc podmieniam autora, bo to śmiech jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dwóch osobników dostało bany na 5 min za to , że 24 sekundy przed końcem rundy znajdowali się na swoim respie. 

 

 

 

I niech Pani Czarna idzie na swoj serwer a nie tu zamęt sieje ..  

 

 

 

Sama nie może tematu założyć ???  dziwne...    

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paka była podłożona więc za respa się nie banuje :) I powiedzmy, że jestem na swoim serwerze bo nie jestem na nim od 5 min tylko od ponad 2 lat a Ty robisz na nim bydło.Kolejny raz pokazałeś swój brak kultury. Nie nie mogłam sama założyć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wiem co mam robić i kobieto nie wtrącaj się do tego. Ty miałaś swoje pole do popisu ... teraz to już tylko zazdrość , złość Tobą kieruje i piszesz głupiutkie skargi. 

 

 

 

 

 

Dwóch osobnikow dostało bana    NA   5    MIN  za resp i koniec kropka !

 

 

 

 

 

pozdrwiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niesłuszne bany :) Poczytaj regulamin i później banuj :) I to nie skarga ze złości tylko z sentymentu do tego serwera :) Banujesz jak Ci sie podoba i do tego zero kultury na mikro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7.Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1min od momentu rozpoczęcia się rundy).

 

 

Czy tu jest podane, że paka zwalnia z tego punktu?

 

Jak dla mnie ban słuszny.

 

 

polecam tobie przeczytanie regulaminu serwera ;)

 

 

 

 

 

czy podanie punktu regulaminu, który obala słuszność skargi nic do niej nie wnosi?

 

 

 

Kto dał ci OP skoro nic o tym nie ma w regulaminie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziewczyno przestań zasłaniać się osobami z wyższą rangą aby Twoje żale były dzięki tym "posłańcom" wiarygodniejsze.

 

Ludzie każdy popełnia błędy, Mojo jest z Nami dopiero od niedawna, pracuje cały czas nad swoim słownictwem.

 

Wielmożna Czarna jesteś osoba jak zwykle nadczlowiekiem i nigdy nie popelnialas błędów, które popsuły reputację DD2#1.

 

Gdy Twoi koledzy wyrażali się wulgarnie na serwerze wśród graczy, czy u@ jakoś Ci to nie przeszkadzało.

 

W gwoli ścisłości, zacznij od oceniania siebie a później patrz na innych poczynania. Czysta zawiść Tobą przemawia.

 

 

Upomnienie dla Mojo będzie jak najbardziej słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...