Jump to content

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: wale nos i jestem kurwa boss
Godzina, data zdarzenia: 31.07.22 19:54
Mapa:de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:584267185
Uzasadnienie: Najpierw chłop mnie podejrzewał o cheaty, a dał mi bana perma za naudzywaine mic/chat, Kiedy podejrzewał mnie o cheaty. A po za tym nie naduzywalem mikrofonu tylko podejrzewał mnie o cheaty, więc chciałem mu udowodnić po przez "Discord Share Screen" a jako iż wpisywał komende chciałęm żeby mnie usłyszal więc przyblizyłem sie od mikrofonu.

7.10 b+ uslyszaŁy odwrócił sie i celownik mu skoczył

9.00 początek rundy idzie na mida flasuje widzi typa w oknie strzela nie zabil chce żucic palaka do okna ale żucił bo pewnie zauważył że sie nie oplaca bo nikogo nie spali 

wskakuje do okna niewiedząc o przeciwniku i wychyla daje tapa gdzie celownik mu skoczył b+

to wygląda na tyle ja też musze przyjąć warna za prowokacje ponieważ prowokowalem go caly czas praktycznie 

Przepraszam 

7:10 b+
7:45 b++
9:20 b++ spalony
9:40 b+/-

Na 1 lekko podskoczył celownik, na 2 widać to bardzo a na 3 nie mam pytań.
Do ciebie @Beetween zamiast prowokować ludzi i ich płoszyć wejdź na spec komenda !stealth i oglądaj.

@exstasy. NIE DOSTAJESZ UB

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...