Skocz do zawartości

GEORGE ORWELL WAS RIGHT


x9nophns

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: GEORGE ORWELL WAS RIGHT

 

Godzina, data zdarzenia: ~13:20

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=46662

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : GEORGE ORWELL WAS RIGHT 

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1958009531 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 89.72.238.29 ' 

[AMXBans] ========================================

Uzasadnienie: 

 

 

 

Ten koleś nie może przeboleć czegoś. Nie wiem czego. próbował screenami nie poszło... kolejny po nim geniusz.. nie poszło... już go tak ciśnienie cisło, że dojebał "Czitujesz" i myśli, że jest fajny. To są jakieś kpiny? 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aOFHjro.png

 

 

 

 

 

Gdyby dostał UB to tam mu 3h dowalić... Zastanów się w czyim kierunku jakich słów używasz...

 

 

Również mam kilka screenów jak się pięknie odnosi do mnie :) więc tak czy siak ban będzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się w czyim kierunku jakich słów używasz...

 

 

Mam się bać? Jesteś GANGSTERĘ? Kogo chcialeś teraz odegrać?

 

 

Typ bzdurnie mnie banuje.. przychodzę i się odwołuję a typ "nie trzeba rozpisywać, widać jak na dłoni" - jak inaczej to traktować niż kpinę?

 

Wam się wydaje, że możecie wszystko, a wystarczy tylko, że się przed wami ktoś nie płaszczy zgrywacie wielkich panów.... i groźnych dresiarzy.. za stary jestem na waszą piaskownicę... czekam na rozpiskę.

 

 

 

Banujecie mnie bezustannie jak idioci.. z gry w ktorej trudno o jakąkolwiek racjonalną decyzję że ktoś czituje i się dziwicie ze wam cisnę? Na co wy liczycie, że możecie do granic absurdu wszystkich banować i oskarżać o haxy, a nikt nie ma prawa się na was wkurwić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam się bać? Jesteś GANGSTERĘ? Kogo chcialeś teraz odegrać?

 

 

Typ bzdurnie mnie banuje.. przychodzę i się odwołuję a typ "nie trzeba rozpisywać, widać jak na dłoni" - jak inaczej to traktować niż kpinę?

 

Wam się wydaje, że możecie wszystko, a wystarczy tylko, że się przed wami ktoś nie płaszczy zgrywacie wielkich panów.... i groźnych dresiarzy.. za stary jestem na waszą piaskownicę... czekam na rozpiskę.

 

 

 

Banujecie mnie bezustannie jak idioci.. z gry w ktorej trudno o jakąkolwiek racjonalną decyzję że ktoś czituje i się dziwicie ze wam cisnę? Na co wy liczycie, że możecie do granic absurdu wszystkich banować i oskarżać o haxy, a nikt nie ma prawa się na was wkurwić? 

 

 

 

 

Nie jeden już tu był i zgrywał "wielkiego pana" jak MY.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

1:53 B-

2:18 B-

3:06 B- 

3:24 B-

Przejrzałem całe demko i WH nie ma w mojej opinii, aima też nie, no recoil też mi się w oczy ale to zweryfikuje.

 

 

Uczcie się od kolegi. Nie chodzi o to, że nic nie widzi na demie... chodzi o to że jako jedyny nie przyszedł tutaj zgrywać gangstera, tylko zachował się jak trzeba... z klasą... rozpiska bez zbednego pieprzenia o minionych bluzgach na u@.. co chcecie osiągnać tymi screenami? To wynik jakiejś waszej niemocy, czy z nudów to robicie? To jest piaskownica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, jak Ty zachwujesz się na serwerze kierujac takie slowa do adminów... Kim jesteś? Bogiem? Jesteś graczem jak każdy i obowiązuje Cię regulamin jak każdego!

 

 

 

Dziś dostaniesz 3h kolejnym razem powtórzysz swoje zachowanie dostaniesz na 1dzien, potem na 1tydzien... I po co? Myślisz, że ktoś ma satysfakcje dając Ci bana za kulture? Przecież sam na niego pracujesz swoimi bluzgami :)

 

 

 

Dostaniesz bana Ty i kazdy inny który złamie regulamin, nikt nie musi być "wielkim panem" co by Ci tego bana wlepić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:53 B-

2:18 B-

3:06 B- 

3:24 B-

Stanowczo za mało na bana, aczkolwiek jedną informację zachowam dla siebie, bo jest ona nie potwierdzona. 

 

Obejrzałem, nic nie stwierdziłem.

 

Ps; Jak nie jesteście pewni, nie banujcie, tylko najpierw podsyłajcie demka do oceny. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanów się, jak Ty zachwujesz się na serwerze kierujac takie slowa do adminów... Kim jesteś? Bogiem? Jesteś graczem jak każdy i obowiązuje Cię regulamin jak każdego!

 

 

Myślę że marny trud wyjaśniać ci czym jest banowanie uzasadnione i racjonalne od raz po razie bzdurnego robienia screenów, i w związku z tym dlaczego są sytuacje w ktorych mam prawo sie tak zachowywać. Jesli twoi koledzy sprowadzają role admina do tak niskiego i absurdalnego poziomu, gdzie wyższy skill u gracza staje się dla niego problemem, bo w oczach tych geniuszy najpierw jest cziterem, a dopiero potem ewentualnie umie po prostu grać, to nie dziw się, że ktoś się denerwuje. Sciągnij sobie wszystkie dema z moja grą jakie możesz i sobie je obejrzyj. Kiedy bywałem adminem na wielu serwerach, taka gra u kogokolwiek nigdy nie powodowała, bym przez sekunde pomyślał, by robić screeny, a tym bardziej banowac i stwierdzać "czitujesz". Twoi koledzy są niekompetentni, a to wiąże się z psuciem mi gry. Jesli uwazasz, że to ze mną jest coś nie tak, bo naturalnie reaguję wkurwieniem na absurdalne szukanie u mnie czitów, przy takiej a nie innej mojej grze, to wywracasz swiat do góry nogami. Nie jest tak jak myślisz, że każda decyzja o banie jest tak samo uzasadniona. Uzasadniona jest wtedy, gdy sa jakieś RACJONALNE podstawy do tego by kogoś podejrzewać o czity. Reszta to objaw niekompetencji, które takich graczy jak ja muszą, czy chcesz czy nie chcesz, doprowadzać do wkurwienia. Idąc tokiem rozumowania, które każe ci nie widzieć niczego zdrożnego w zachowaniu twoich kolegów, mozna także na podstawie czyjejs geby oeniać czy jest złodziejem, bandyta, albo pedofilem. Tojest dokładnie ten sam poziom. Smutne jest, że tego nie rozumiesz, ale to nie mój problem kolego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...