Skocz do zawartości
GHZ

[UnBan] GHZ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: GHZ

 

Godzina, data zdarzenia: 18:02 04/11/2015

 

Mapa: cs_rio

 

STEAM_ID / IP: 31.42.12.175

 

Uzasadnienie: Jestem na serwerze zaczyna się 2 runda, sam nawet nie wiedziałem gdzie jestem więc postawiłem miny pod sobą odszedłem kawałek i od razu zostałem zabity. Osoba zabijająca mnie po chwili wpadła w miny i widziałem akurat ten moment. Było wokół dużo przestrzeni i dlaczego za stawianie tam min ma być ban? To miejsce jest wąskie, nie widoczne, przyciemnione w jakiś sposób? Nie dość, że mija 4-5 sekunda rudny zostałem zabity, dostałem nie za fajny perk za osobę, która wpadła w miny to patrze a tu ban 30 min za miny. Wbiłem zagrałem 2 rundy! Znaczy się przez 2 rudny byłem żywy z 30-40 sekund ;) Pozdrawiam admina, który dał mi bana i nie odróżnia miejsc w których nie można stawiać min. Mogę ci nawet wymienić takie miejsca, jeżeli sobie z tym nie radzisz? ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z kolega GHZ na ts3 i sprawa została wyjaśniona. Duże różnice w regulaminie na dwóch różnych sieciach zmyliły gracza co spowodowało to odwołanie. Myślę, że nie potrzeba dowodów, gdyż GHZ jest świadomy swych błędów przy stawianiu min. Pozdrawiam ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...