Skocz do zawartości
Biesol SxE

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat ale mam pytanie..

 

 

 

W regulaminie pkt. 19 jest zakaz stawiania sentry na westwoodzie na środku , wiekszość tam stawia ciągle ja sam osobiście też bo nie wiem w końcu czy jest zakaz czy Nie bo jeden admin wchodzi banuje za to a drugi chyba nawet nie wie czy wolno czy nie,tak samo na mapie de_eldorado można sg stawiać wszędzie?na środku mapy jak postawie to nikt nigdzie nie przejdzie.

 

Moja prośba jest taka żeby ten punkt regulaminu sprecyzować jakoś, bo ja bany za to łapie a inni robią co chcą.

 

Dodam jeszcze że na mapie cs_assault sentry wali przeż blache i na dodatek idzie go postawić na respie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten punkt dokładnie brzmi tak:

 

16.

Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie, przejście ,podłożenie paki bądź wyprowadzenie hostów. (Ban 30 min)

 

 

 

Więc szczerze mówiąc nie wiem co tu bardziej wyjaśniać :) Jak na westwoodzie położysz na środku to jest możliwość bezproblemowo paki, tak jak i na eldorado przy wieży położysz jest swobodny dostęp do BSów ale już dalej bądź bliżej od wieży już uniemożliwiasz. Ja jako admin przyznaję się nie wiem gdzie można położyć sg jako TT na wiocha ale nie tylko ja mam z tym problem bo kilka adminów również, więc prosiłbym o przedstawienie miejsca do położenia sg na  tej mapie. Pomożecie mnie,Pozostałym adminą, jak i graczom bo pytają się gdzie mogą kłaść a my niestety odpowiadamy że sami nie wiemy. Postanowiłem o tym tu napisać bo skoro temat o sg to poco mam otwierać nowy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...