Skocz do zawartości

Skarga


SpeedAfromen

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'spam na u@'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1060515367'

[AMXBans] Your IP: '37.47.5.29'

[AMXBans] =======================================

Nick admina/gracza, który zawinił: 7aro (admin)

 

Dowody: wycinek z konsoli dostalem bana za nic ! napisalem na u@ ze nie moze sie wywyższać i za zwykłą spine chciał mi bana wlepić jeżeli bd się wywyższał i szukał problemów to  coś na niego na momencie znajde każde jego przewinienie :)

 

Świadkowie: Makaveli czy jakoś tak :) swiadek mi wystarczy ;)

 

Uzasadnienie: uzasadnilem ;) jest nieuczciwym adminem i ja sie postaram zeby go stracil zamiast zachcecac ludzi do grania ostrzezenie dawac itd to odrazu banuje spamuje na y@@r na rozowo na srodku monitora i cwaniakuje -,- nie da grac a pozniej bany wlepia -,- i jeszcze chcesz sie przekonac ze dostaniesz dowody zaraz bd ;) nistety nie mg screena zrobic ale cs a nie zamykam mam wszystko zaznaczone ;) Czpia sie byel czego -,- nawet za spam wlepia bany nie zasluguje na admina -,-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu bo może nie do końca zrozumiałeś to wyjaśnię.

 

Wszedłem na serwer i widzę jak 2 graczy jeździ po sobie od gim-bazy i podstawówek wiec na y@@ ostrzegłem was ze za spine (prowokowanie do kłótni czyli brak kulturalnego zachowania) posypia się dwa bany na co ty zaczesać spamować na u@ co wolno i co nie wolno grożąc skarga na forum ostrzegłem cie o tym że u@ słudzy do czego innego niż do dyskusji po czym ty dalej kontynuowałeś spam na u@ za co dostałeś bana na 5 min oto dowody.

 

 

 

http://speedy.sh/NccqB/Desktop.rar

 

Jak dla mnie powinieneś zastanowić się nad swoim zachowaniem na serwerze gdyż na swoim koncie masz już 8 banów z czego 3 za kulturę mam nadzieje ze zostaniesz nagrodzony za skargę.

 

 

 

i jeszcze coś na koniec ostatni teks po obecnym banie za co tez posypał się ban

 

 

 

http://speedy.sh/HkkPA/brawo.jpg 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...