Skocz do zawartości
cronor

skarga MakeOver

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 30/10/2015 21;30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: MakeOver

 

Dowody: 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick: Cronor! 

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:17534992' 

[AMXBans] Twoje IP: '213.199.214.11' 

[AMXBans] =============================================== 

Świadkowie: 

 

Uzasadnienie: dostaję 3 screeny na serwerze w ciągu? tygodnia? niepodoba mi się to ponieważ zamiast grać w olnym czasie musze wstawiac ssy i czekan na ub, ale nie o tym mowa. Admin MakeOver powinien zapozanac się ze wczesniejszymy screenami które wrzuca się na ub ponadto widział moje podanie o admina jest tam wyraźnie napisane że mam steam od 2007 roku, może sprawdzić steam mój i zobaczyć ile godzin jest przegrane, fakt faktem że parę minut miałem staty 20;0 ale są liczone bańki na serwerze x2 oraz admin widział wcześniej jak gram, moim zdaniem to było po to tylko abym nie grał w tym momencie, po za tym moja gra nie pozywała o jakiś podejrzeniach na wh, admin nawet nie raczył wejśc na specta nie raczył popatrzeć dłuższy czas jak gram tylko pewnie ze spamu na u@ dał ssy. w 2 minuty można sprawdzić czy ktoś ma wh czy nie ale nie w takich sutyacjach moim zdaniem powinno być upomnienie dla tego amina. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie Jest to uzasadnienie żadne ponieważ ja jako admin serwera nie robiłem ci nigdy ssów . Skoro jest podejrzenie a było jak i ludzie pisali na u@  tak samo to mam prawo jako admin ciebie sprawdzić tym bardziej że dziwnie grałeś . Cornor taka jest praca adminitratorów serwera i jak każdy by pisał po ssach  skarge na adminiów to by ich nie było wogóle .

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam  jeszcze muszę dodać do posta coś takiego jak  :

 

 

 

Byłeś obserwowany  na spectate , wcześniejsze ssy nie mają nic wspólnego do tych  , tak samo jak i to że masz steama nie oznacza że jesteś graczem grającym  uczciwie . I tyle mam do powiedzenia w tym temacie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie możesz dosłownie sugerować się tym co ludzie pisza na u@ to Ty jestes adminem i Ty podejmujesz decyzje, a podjecie takiej dezycji o zrobieniu mi ssow nie powinno sie podejmować w 2 minuty, jak powiedzialem nawet nie wszedłes na specta. mówisz o pracy adminow? skoro jej nie pełnisz tak jak należy, nie robiłeś mi ssow? wrzucalem ssy wczesniej mogles je obejrzec, a nawet powinienes jako admin . "Nie Jest to uzasadnienie żadne ponieważ ja jako admin serwera nie robiłem ci nigdy ssów" czyli kazdy admin ma mi zrobic ssy ? w taki sposob mozna szybko stracic graczy na serwerze, jesli znasz zasady to wiesz ze ssy robi sie w ostatecznosci jak jestes niepewny i ogladasz jak ktos gra przez dłuższy czas a nie w ciagu 2 minut dajesz ssy skoro je wrzucalem wczesniej i wdizisz jaki mam staż w cs. 

 

 

 

jeśli admin nie dostanie upomnienia po prostu zmienie serwerownie i to nie jest szantaż tylko po prostu brak profesjonalizmu ze strony admina bo nie wszystkich chce sie wrzucac ssy zamiast grac. dziekuje pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...