Skocz do zawartości
kibolZKS

skarga na malu

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):20:15

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Malu

 

Dowody: brak poniewaz rozmowa była na czacie glosowym

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:powyższy admin banuje już mnie drugi raz za kulture tym razem na cały dzień bo zwróciłem mu uwage za to ,że nie słusznie zbanował innego gracza i powiedział ze ma to gdzies i sobie moge go zglaszac po czym szyderczo zapytał na ile chce bana i mnie zwyzywał i dał bana, ten admin nie posiada zadnej kultury i uwaza sie za boga bo umie pewnie tylko obsługiwac menu admina. Dodatkowo jestem od niego sporo starszy a to wymaga kultury i szacunku. Przez taka osobe serwer traci na jakosci a inne osoby moga potwierdzic ze jestem spokojnym i kultularnym graczem. Na tym serwerze gram ponad rok i mimo ze nie jestem adminem to zwracam uwage i oczekuje kultury. Przykro mi ze Malu tego nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdy inny kolega napisał na czacie "je**ć baby" i otrzymał bana na 5 minut włączył się koledze zwykły bohater i dziecięca chęć przykozaczenia przed kolegami z serwera. Mało mnie interesuje, że jesteś starczy. Tak wyglądał dialog: 

 

 

 

ZKS: Po co banujesz? Jesteś idiotą. 

 

Malu: Nie obrażaj bo polecisz 

 

ZKS: Dawaj cwaniaku, poleci skarga 

 

Malu: To na ile? 

 

ZKS: Jesteś zwykłym cwelem, po prostu cwelem 

 

Malu: No to wystarczy 1 dzień  

 

 

 

 

 

Otóż oznajmiam Ci kolego, że nie jestem cwelem. Jeśli nie chodziłeś do szkoły w co nie wątpię to podsyłam Ci definicję KLIKNIJ TUTAJ

 

I przypominam, że osoby działające negatywnie na serwer i często otrzymujące bany za kulturę są traktowane na jednym poziomie jak cziterzy. 

 

W skrócie: jak będziesz dalej się tak zachowywał to polecisz na zawsze. 

 

 

 

Zapraszam czerwonego do zamknięcia tematu, ponieważ skarg na siebie nie mogę zamykać ;) Ban oczywiście nie zostanie skrócony, ponieważ jak wcześniej napisałem, cwelem nie jestem ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...