Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY NBA


Mart_Verum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz drugi rok z rzedu zainwestowalam w league pass. Ogladam okolo 7 meczy/tydzien, wiec mi sie to oplaca plus wiekszosc na zywo (a teraz bezrobocie, wiec mozna posiedziec dluzej).

 

 

Jak typujecie? Znow GSW?

 

 

Jesli chodzi o poczatek sezonu dla mnie rewelacja sa Bullsi. Widac, ze zwolnienie Thibsa bylo dobrym krokiem, bo zespol z Hoidbergiem odzyskal te energie. No i oczywiscie Mirotic i Butler!

 

Tak jak przypuszczalam, Pistonsi bardzo dobrze zaczeli. Oby to sie utrzymalo, bo byloby ciekawie z takim czarnym koniem (patrz: poprzedni sezon Atlanty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja juz drugi rok z rzedu zainwestowalam w league pass. Ogladam okolo 7 meczy/tydzien, wiec mi sie to oplaca plus wiekszosc na zywo (a teraz bezrobocie, wiec mozna posiedziec dluzej).

 

 

Jak typujecie? Znow GSW?

 

 

Jesli chodzi o poczatek sezonu dla mnie rewelacja sa Bullsi. Widac, ze zwolnienie Thibsa bylo dobrym krokiem, bo zespol z Hoidbergiem odzyskal te energie. No i oczywiscie Mirotic i Butler!

 

Tak jak przypuszczalam, Pistonsi bardzo dobrze zaczeli. Oby to sie utrzymalo, bo byloby ciekawie z takim czarnym koniem (patrz: poprzedni sezon Atlanty).

 

 

Cóż dużo pisania.

 

 

 

Lac- niesamowita ekipa potrafiąca robić za przeproszeniem rozp*****, przynajmniej finał konferencji. Po cichu liczę na misia.

 

 

 

GSW- ta sama ekipa, tak samo groźna + szaleństwa Stefana przyprawy.

 

 

 

Lebron i spółka - Jeżeli zdrowie dopisze finał to formalność

 

 

 

Miami- po odejściu Lebrona była luka, lecz jak widać Pat Riley po raz kolejny zrobił super robotę, ciekawa ekipa połączona z osób latających do kontry + osoby stworzone do ataku pozycyjnego, mogą zaskoczyć tym przeciwnika. Po cichutku liczę na finał konferencji o ile oczywiście zdrowie dopisze, bo jak wiemy z tym ciężko u nich.

 

 

 

Pistons - ROZRUBA pod koszem w wykonaniu Andre Drummond'a. Ciekawa ekipa, mogąca zaskoczyć, albo zdołować nas swoją kiepską grą.

 

 

 

Magic - Z roku na rok coraz lepiej, lecz nadal brakuje tam jako takiego głównego lidera (Oladipo nie jest typowym liderem, być może kiedyś).

 

 

 

Bulls - Ekipa prawie nie ruszona :D Butler znowu progres, Mirotić na ME nie pokazywał żadnej formy a teraz jak widzimy DZIK!! :D Jeżeli zdrowie dopisze nie widzę innej opcji jak minimum finały konferencji, każda inna opcja będzie ich porażką.

 

 

 

Thunder - Terminator Westbrook + Durant = ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ + ekipa która uzupełnia, nic więcej nie trzeba. FINAŁ MUSI BYĆ!

 

 

 

Bucks - Młoda ekipa która pokazała już nie raz pazur i mam nadzieję że po powrocie Parker'a będzie jeszcze lepiej liczę na 2 rundę PO.

 

 

 

Lakers - Ekipa walcząca, lecz póki co to szkolenie młodych nie liczę na nic poważnego, oby rozwijali się jak najszybciej.

 

 

 

Min - Młoda ekipa + weterani to samo co wyżej :)

 

 

 

Atlanta - leciutko osłabiona odejściem Carola, myślę że 2runda to formalność.

 

 

 

Toronto - wzmocnienia w postaci Carola oraz Scoli. Ekipa walcząca, albo o wszystko, albo o nic.

 

 

 

Charlotte - Ciekawy pre-season, teraz? Masakra nie pokazali nic prócz przegranych.'

 

 

 

Houston - fatalna forma Harden'a np dzisiaj 2/15 z gry, Howard z kontuzją pleców, nadal nieproduktywny Motiejunas, na razie fatalnie, miejmy nadzieję że się obudzą.

 

 

 

SAS - no cóż ekipa idealna, jest tam wszystko, doświadczenie, młodość, spryt, DŁUUUUUGIE RĘCE xD Również FINAL.

 

 

 

Dallas - ekipa ratująca się przed czymś co jest nieuniknione, przebudowa ich czeka czy tego chcą czy nie

 

 

 

RIP CITY - To samo co na górze, szkoda marnującego się Lillarda, ale kto by nie grał za 120 baniek za 5 lat :D

 

 

 

Denver - drużyna w przebudowanie póki co efektów zero.

 

 

 

NYK - próbują wykrzesać co się da, póki co idzie to w dobrą stronę, zobaczymy później. 

 

 

 

Phoenix - bez szaleństw, nic optymistycznego nie widzę w ekipie.

 

 

 

Indiana - Moja ekipa <3 póki co nic nie pokazali, ale liczę na nich jak najmocniej, George bez szaleństw, potrafi więcej, liczę na PO :)

 

 

 

NOP - Przyszły MVP ligi, póki co brakuje im rozgrywajków.

 

 

 

Sac - ciekawa ekipa mogąca zaskoczyć w tym sezonie, czyżby Rondo znalazł nowe miejsce, całkiem możliwe.

 

 

 

Was - Ciekawie rozwijający się Otto Porter, być może coś zaskoczy :)

 

 

 

Boston - ciekawe wzmocnienia zobaczymy co z tego będzie.

 

 

 

Phi - bez komentarza xD

 

 

 

Utah - różnie może być ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuje od dziecka Lakersom i Bullsom (syndrom rocznika 90 ;)). To co mnie bardzo smuci to brak mozgu wlodarzy Lakersow. Dobry ruch z Williamsem, ale wziecie w drafcie Russella a nie Okafora to moim zdaniem blad. Hibbert miekki jest, zero finezji, wypalil sie x czasu temu.

 

 

Co do Bucksow, to ja licze, ze ekipa Kidda ugra chociaz awans do playoffow zwlaszcza, ze maja teraz Monroe'a i Parker wraca (najciekawszy z rookies 2014/15 moim zdaniem).

 

 

Poki co Knicksi sa dla mnie zaskoczeniem, bo graja przyzwoicie jak na ostatnie czasy ;) widzialam tylko dwa mecze poki co, ale graja z glowa + Fisher dobrze robi, ze w czwartej kwarcie pilke kieruja do Melo.

 

 

Zastanawia mnie jaki to bedzie sezon dla Wiz. Mowia, ze ma byc przelomowy, ale nie widze tego. Oslabienie w SF (Pierce >>>>> Porter), dramatyczny Nene, rozczarowujacy Dudley i bojacy sie pilki Humphreys. Licze, ze po sezonie sciagna KD. Wtedy final konferencji murowany, jesli tylko Beal zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kibicuje od dziecka Lakersom i Bullsom (syndrom rocznika 90 ;)). To co mnie bardzo smuci to brak mozgu wlodarzy Lakersow. Dobry ruch z Williamsem, ale wziecie w drafcie Russella a nie Okafora to moim zdaniem blad. Hibbert miekki jest, zero finezji, wypalil sie x czasu temu.

 

Co do Bucksow, to ja licze, ze ekipa Kidda ugra chociaz awans do playoffow zwlaszcza, ze maja teraz Monroe'a i Parker wraca (najciekawszy z rookies 2014/15 moim zdaniem).

 

 

Poki co Knicksi sa dla mnie zaskoczeniem, bo graja przyzwoicie jak na ostatnie czasy ;) widzialam tylko dwa mecze poki co, ale graja z glowa + Fisher dobrze robi, ze w czwartej kwarcie pilke kieruja do Melo.

 

 

Zastanawia mnie jaki to bedzie sezon dla Wiz. Mowia, ze ma byc przelomowy, ale nie widze tego. Oslabienie w SF (Pierce >>>>> Porter), dramatyczny Nene, rozczarowujacy Dudley i bojacy sie pilki Humphreys. Licze, ze po sezonie sciagna KD. Wtedy final konferencji murowany, jesli tylko Beal zostanie.

 

 

Hmmm to czy KD dojdzie do Wis lub innego zespołu będzie zależało od tego sezonu jeżeli nie będzie tam sukcesu wydaje mi się że opuści Thunder, wtedy całkiem możliwe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

GSW w swojej konferencji zniszczą wszystkich, ostatnio chcieli wykupić Duranta, co by się skończyło, utworzeniem najbardziej niebezpieczna drużyna w NBA. Już bez niego, idą jak burza z wynikiem 45 wybranymi i zaledwie 4 porażkami, dla mnie oni wygrają Play-offy.

 

 

Oni są pewnikiem, ale kto zostanie MVP sezonu?

 

Może Stephen Curry? (Stawiam na niego)

 

Oczywiście jest jeszcze Kevin Durant, LeBron James czy Russell Westbrook.

 

 

Jak uważacie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...