Skocz do zawartości

Witam wszystkich :)


<3d.interp

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku muszę przyznać że jest to pierwsze forum/serwer który aż tak bardzo przyciągnął moją uwagę więc chwała wam za to. Mam na imię Marcin mam 22 lata i jestem ze Śląska. Swoją karierę Cs-ową zacząłem od 1.6 tam sporo osiągnąłem grając przez około 7/8 lat. Kiedy to 1.6 dostała swoją aktualizacje niby na korzyść (zmiana silnika gry) przestałem grać ponieważ to juz nie było to z mega dobrej gry zrobili mega chłam. Póżniej wyszedl CS:GO ale nie grałem od początku ponieważ nie lubie gdy gry tego typu mi ścinają więc dopiero gdy kupiłem nowego kompa mogłem spokojnie bez wkurzania się że mnie zatnie grać :). Aktualnie mam rangę Globall Elite jeśli kogoś by to interesowało, często u was gram na serwerze DD2/Mirage i też często gram tam bez dzwięku słuchając sobie muzyczki, jedyne to moge usłyszeć wasze rozmowy a dlaczego tak, ponieważ w GO jakos nigdy nie interesowały mnie serwery FFA/TP itd. Gram tylko rankingowe/Faceity no i na DM. Tak na koniec dodam kilka moich filmików. Jeden za czasów Cs-a 1.6 moje fragmovie i kilka juz z Globalla, może nie są profesjonalnie obrobione graficznie ale myślę że się spodobają :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...