Skocz do zawartości
CiasnyWiesiek69

 zamknięty Skarga na Beetween (admina bez psychiki :))

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 06.12.2022 teraz tnz. 21;00+
Nick Admina/Gracza: Beetween
Dowód(Ss'y/Demko):
Uzasadnienie: Dostałem bana za powiedzenie "Weź się utop", ludzie się tutaj wyzywają i jakoś nie reagujesz wielki Adminie (:derpers:)
                           Powiedziałem jeszcze "śmieć" do kota przy włączonym mikro :) za to tez bany dajecie ? 
                           Poza tym masz kryteria jako admin za co masz banować i na ile więc byś mógł się stosować (tak na marginesie).
                           Więc ban nie słuszny to po 1 , a po 2 powinieneś dać ostrzeżenie .

Świadkowie: 
pS: "Coś ode mnie: pewnie większość da mi -kultura,. Powiem tak przepraszam tych co czują sie urażeni lub źli na mnie, jestem chłopakiem z słabą psychiką nie daje rady samotnie rozwiązywać spraw staram się być miły ale jak niektórzy wchodzą mi pod skórę wyzywają mnie no to chyba nie będę stał bezczynnie... Przepraszam."

Bez komentarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


... no generalniej powiedziałeś do mnie weź sie utop to jest zyczenie smierci za co są bany w dodatku powiedziałeś to do admina dałem ci po chwili bana po chwili przemyślenia odbanowałem cię za źle nadanego bana i wlepiłem ci muta na 60 min. Nie wywyższam się ani nic ale życzenie śmierci komuś to troche już przesada.ł. <3 

Edytowane przez Beetween
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skargę przyjmuję, lecz zostawiam bez winy niczyjej ponieważ Ty zawiniłeś pisząc takie gówno oraz admin dając Ci za dużą kare, ale później zmienił więc zamykam skargę. A co do nie stosowania sie do kryteriów wszystko zostało wyjaśnione z Adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...