Skocz do zawartości
Sy[K]uS

Frajzen ODD2 #2

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 11.10.15  Około 20:20 nie pamiętam dokladnie

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Frajzen

 

Dowody: Nie ma hltv ale są logi.

 

Świadkowie: Brak, na kolegę nie donoszą :)

 

Uzasadnienie: Admin nie raguje na u@, zgłaszałem gracza o nicku ktosiek1998pl bo grał odpalony na WH, na dodatek to ns który otwierał, wiec jak na moje oko to się bardzo rzuca w oczy i trzeba sprawdzić taką osobe odrazu. Zgłosiłem go z 3 razy na u@, wczesniej na mikro o tym wspomniałem. Lekko sfrustrowany z braku reakcji sprawdziłem sobie gościa na amx bans i jak się okazało miał na dodatek aktywnego bana hehe, to powinien admin zrobić a nie grać sobie spokojnie, prawda? Admin zaragował dopiero jak napisałem 3 razy pod rząd (spamowałem), zbanował go a potem mnie wywalił z powodem spamu na u@, żenada!

 

 

 

Gracz grał długo bo zdążył nabić staty +30 i otwierał w tabeli :)

 

Podejrzany ns który nabija takie staty i gra sobie w najlepsze, wcale się nie rzuca Panie adminie w oczy, prawda?

 

Takie osoby powinno się sprawdzić samemu a nie czekać na zgłoszenia u@, od tego przecież jesteście by na serwie był porządek, to Wasz obowiązek, nikt nie musi Wam danego gracza zgłaszać to leży w Waszym zasranym interesie!

 

Admin powinien sam wyłapywać takie osoby a nie jak nie ma zgłoszen u@ to sobie grać bo przecież nikt nic nie zgłasza na u@!

 

 

 

Spam u@ - http://oi59.tinypic.com/x2qmab.jpg

 

Oto dowód że admin był na serwie - http://oi61.tinypic.com/r4p5.jpg

 

 

 

Nie mam dowodu że go zgłaszałem bo konsola ucięta...

 

 

 

 

 

Dodam iż identyczna sytuacja była jakiś czasu temu, chciałem też pisać skarge ale brak hltv mnie zniechęcił ale ileż można dawać kolejną szanse...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwszym zgłoszeniu tego czitera od razu poszedłem na specta tyle że użyłem amx_spectate wiec nie widział mnie na spect i myślał ze mam to gdzieś co piszę a po prostu obserwowałem gościa a po dwa nie muszę mowić mu ze go sprawdzam w obowiązku każdego gracza jest tylko jednorazowe zgłoszenie czita i to wystarcza nikt z administracji nie jest ślepy a za tu wulgi na U@ dałbym Ci chętnie bana. Na serwerze był jeszcze Ozi i siedział z początku na spekcie wiec myślałem ze go obserwuje jak go zapytałem czy tak to powiedział ze coś robi z klawiatura i nie może sprawdzić tego czitera wiec wtedy od razu ja wszedłem i zająłem się ta sprawa. Tyle z mojej strony.

 

 

 

"Takie osoby powinno się sprawdzić samemu a nie czekać na zgłoszenia u@, od tego przecież jesteście by na serwie był porządek, to Wasz obowiązek, nikt nie musi Wam danego gracza zgłaszać to leży w Waszym zasranym interesie!

 

Admin powinien sam wyłapywać takie osoby a nie jak nie ma zgłoszen u@ to sobie grać bo przecież nikt nic nie zgłasza na u@!"

 

 

 

To może będę siedzieć 24/7 na spekcie żebyś nie płakał i rzucał mięchem na U@?

 

Brak mi słów na Ciebie naprawdę...

 

 

 

A i bym zapomniał, naucz się pisać mój nick.

 

 

 

A tu masz Danke racje z tym @@ troszkę nadużyłem poprawię się :D

 

 

 

PS. Nigdy nie daję banów "Na odczep" tylko dlatego, że gracz mi spamuje U@, że ktoś jest odpalony bo go zabił bo tak to bym musiał zbanować cały serwer bo każdy co chwile piszę, że ktoś ma WH bo go przeskanował, oczywiście sprawdzam to, ale w 95% jest to najzwyklejszy "płacz" początkujących graczy lub takich którzy nie potrafią się pogodzić, że ktoś jest lepszy od nich. Jak wiadomo każdy jest równy na tym serwerze nie ma ważnych i mniej ważnych i tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To coś długo go obserwowaleś, jedna akcja wystarczyla by stwierdzić że gościu jest nie tak, pogratulować tylko :)

 

Nie masz siedziec 24/7 tylko gdy typek takiego pokroju otwiera tabele to chyba sam powienines wpaść żeby to sprawdzić...Ty masz z tym problem widze, nie wiesz do czego służy admin, admin nie ma czekać na zgłoszenia u@ tylko samemu trochę ruszyć mózgiem...

 

 

 

 

 

Na sam koniec dziecinne prowokowanie na y@ kiedy skarga, na mikro też sie prułeś, kiedy się masz spodziewać, totalna beka xDD

 

Wystarczyło trochę się wysilić sprawdzić w bansie i z miejsca dać bana za aktywnego bana, ciężko na to wpaść, naprawde..

 

 

 

Ja jak padłem w miedzy czasie zdążyłem sprawdzić typa, przeswietliłem jego historie w bansie a Was było 3 w sumie przez chwile i nie zdażyliście go zbanować haha, to są dopiero jaja!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym razem nie wyciągnę konsekwencji, lecz mam nadzieję i bardzo bym chciała, żeby to była pierwsza i ostatnia skarga na Ciebie.

 

Nie spamuj na y@ i reaguj na każde zgłoszenie na u@ przez graczy.

 

 

 

Pamiętaj, że jesteś adminem, a to właśnie admin jest dla graczy i serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...