Skocz do zawartości

Prosba o un bana


Msg

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:MsG SoLo STyLe

 

Godzina, data zdarzenia:06.10.15 00:30

 

Mapa:de_dust2_long

 

STEAM_ID / IP:91.229.87.207

 

Uzasadnienie:Wiec tak dostalem bana za to ze czekalem na gracza ktory byl na spect a ja sobie podlozylem pare razy bombe dla mnie to jest lekka przesada takie cos i oczywiscie nie widzialem ze jest za to ban. Przepraszam za to no i teraz wiem ze nie mozna tak robic. Bym prosil jak mozna o un bana dziekuje z gory :).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt gralismy razem po czym wyszedlem ze serwera a ty nadal na nim siedziales po jakiś 5minutach zobaczylem czy ktos jest na serwerze patrzając na steamie i widzialem na liscie ciebie i boty na spekcie wszedlem na serwer i widzialem ze podkladasz pake bedac samemu na serwerze po czym nagralem demko i dalem ci bana tak jak w regulaminie jest ukazane na 7 dni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał do mnie byłby op serwera i przeprosił za zamieszanie. W Czerwcu został zabrany exp za wybuch paki(bug jest z ciąglymi wybuchami), jednak exp za podkładanie jest z tego też powodu ban się należy ale tylko na 24h które już minęły. Punkt w regulaminie został poprawiony.

 

 

W takim razie gracz dostaje ub. Mimo wszystko admin dobrze się spisał wyłapując to przewinienie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...