Skocz do zawartości
rDk

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):28.03.2016 12:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Mr. Amb®ozja

 

Dowody:https://zapodaj.net/b63e8f0c3d590.bmp.html

 

Świadkowie:mala ., MI$

 

Uzasadnienie:Więc tak: Zaczyna się nowa runda, miałem pretensje do mojej drużyny że nie współpracują i to powiedziałem używając mikrofonu (Nie wyzywając nikogo), po czym odezwał się ^SoCzek (dla niego nie oczekuje bana) w każdym bądź razie powiedział żebym się zamknął dodając jakieś docinki i prowokując mnie. Zaczęła się między nami kłótnia i padły wyzwiska. Ja po minucie dostałem bana jak widać na ss z powodem "no siema", zakładam że dostałem go od Mr. Amb®ozja, aczkolwiek nie wiem bo nie wyświetlają się admini. Soczek nie został ukarany za tą akcję. Jestem pewien, że jest to ban po złości, bo Ambrozja jak i reszta adminów niezbyt mnie lubią, zresztą Ci co grają na serwerze Only dd2#1 wiedzą i widzą co się dzieje.

 

Proszę o ukaranie admina, nie gracza za swoje zachowanie:).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co ja zauważyłem, to Ty na serwerze jesteś głównym prowokatorem.Z tego co wiem adminowałeś na tym serwerze, a nie  masz za grosz kultury czy szacunku do graczy. Fakt, powód 'no siema' nie jest na miejscu, ale ban zasłużony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Suchy tylko trzeba sie liczyc z tym, ze nikogo nie wyzywam :). A trzeba liczyc sie z tym, ze Admin patrzy obiektywnie na wszystkich. A to co napisał Consecuente mówi samo za siebie:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio ...? skarga ? Chcesz zrobić z siebie pośmiewisko ??? Po pierwsze wymieniłeś swiadków małą i mi$ prawda ? oni byli w ct a my byliśmy w tt wiec skąd mogą wiedziec co mowiłeś na mikro skoro runda się zaczeła ??? Po drugie widze ze nie uzasadniłeś dokładnie swojej wypowiedzi która prowadziłeś przez mikro czyli obrazałeś całą druzyne tt ... soczek powiedział zebys sie zamknął bo co chwile płaczesz i to jest pytanie nie wiem czy retoryczne ale gdzie w tym momencie obraził cie gracz ?? ze napisał prawdę??? po chwili zacząłeś go obrazać nie bede wymieniał w jaki sposob szkoda ze hltv nie nagrywa rozmów druzyn . Nie wypisuj mi tu swiadków daj mi demko z twojej rozmowy podczas gdy cię zbanowałem bo każdy może pójść za toba :) takie jakby "kolesiostwo" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powód bana był "no siema" o czym poinformowałem @ że taki powód jest nie dopuszczalny . Napisała abym zmienił - zmieniłem (poinformowala admina co poprosil), przyznaję źle postąpiłem nie zapisując dowodu przed zmianą . Poinformowałem jeszcze @@EvO że dostał bana z taką przyczyną ale nie kto itp. tylko o tak. czy moze . Błąd leży także po mojej stronie . Z góry przepraszam choć to za mało na to. Ale także @ dowody i tak są potrzebne co do bana .

 

 

 

@@Consecuente - mam świadomość popełnionego błędu - błąd ,  komentarz do przyjęcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mala . była w terro, a MI$ jak sie nie myle już nie żył a po śmierci wszystko słychać, kolesiostwo, dobrze napisane :). Próbujesz znaleźć powody, że kłamie ale aż żałuje, że nie nagrałem demka, zresztą mala . wejdzie to przedstawi fakty, bo wie jak bylo :), zreszta jak wiadomo, nie obrazalem go przed tym jak on tego nie zrobil.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znacie przebiegu całej sytuacji a robicie ze mnie najgorszego ... jak sobie sprawdzicie bardzo rzadko kogoś banuje za kulture (przewaznie kick ostrzezenia) jedynie gdy gracz w cudzysłowie "przegnie pałe" automatycznie dostaje ode mnie bana... i rdk nie rób z siebie niewiniątka bo tu nie chodzi o to czy cie lubie czy nie ale staram sie byc dla kazdego fair.. ty zachowałeś sie arogancko i jeszcze skarge piszesz... No ok jest skarga daj dowody proste :) bo ja nawet nie raz sam sobie nie wierze na słowo :) ps. powód no siema ? dlaczego taki ?? rdk ??? ostatnie twoje słowa "dobra wypierdalaj no siema" stąd powód moze za pochopny ale ja biore za to odpowiedzialnosc nie happy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ambrozja, ja do Ciebie nic nie mam, chodzi o to żeby przestało to być kolesiostwo a admin obiektywnie banował i równo traktował każdego z graczy. Wybacz ale takie słowa nie padły tylko powiedziałem "to spierdalaj na ten cs;go" to były moje słowa :) a jak się nie mylę, słowo "spierdalaj" nie jest obraźliwe :). Skoro chcesz być fer to dlaczego ja dostałem bana a ten drugi nie ?, nie no przestaje to rozumieć ...

 

 

PS: Nikt nie robi z Ciebie najgorszego:), bo jesteś jednym z tych ogarnietych bardziej adminów :), więc + dla CIebie ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bajki, bajeczki. Mieszacie, po pierwsze byłam w tt i wszystko słyszałam.

 

Rdk, nie obraził naszej druzyny zadnym wulgarnym slowem.

 

Gracz Skoczek zaczął prowokacje tekstem "idź pograj w Mario", "nie stać Cię na GO biedaku"

 

Rdk poniosły emocje, wiec zaczął zwyczajnie w świecie mu odpowiadać na prowokację.

 

Kiedy dostał bana, automatycznie go wyrzucilo z serwera i żadnego komentarza po banie nie słyszałam.

 

Po całej akcji gracz Skoczek się zmył i nie otrzymał bana.

 

Demko można sprawdzić, aby nie było niedomówień.

 

Powód bana bez sensu, a przede wszystkim sytuacja ze zmiana powodu, natychmiastowa reakcja.

 

Jestem pewna, że na pewno nie wyszła by na jaw.

 

 

To samo tyczy się zmiany posta Czarnej w ostrzeżeniach, najpierw podludz moderatorów abym otrzymała +1,

 

następnie natychmiast zmienia posta na tekst "no uderzyła Ci, uderzyła"

 

Idiotow z nas nie zrobicie, przynajmniej ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę adminów o traktowanie równo graczy, nie chcę kolejnej wojny na sieci i kolejnych degradacji tylko dlatego, że wywyższamy jednych a karcimy innych. Spinających się i wyjątkowo wulgarnych banujemy równo, czy to kolega czy też nie. Obym nie musiał interweniować w kolejnej takiej skardze. Temat zamykam, Opiekunka serwera przekazała adminowi odpowiednie wskazówki. Ostatni raz bez konsekwencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...