Skocz do zawartości
damian.?

podanie damian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: damian.?

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): kiedyś dawno temu 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

Staż w CS-sie: 8/9 lat z przerwami

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: przeważnie jak gram nie ma nikogo z administracji, gram dość często w zależności od tego ile mam pracy w pracy :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: czasami nic a czasami parę godzin

Kontakt: steam , e-mail (połaczony z telefonem coś ala sms) 

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/damian.%3F/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak sie zastanawialem - bo nie gralem z Toba zbyt duzo damian - jaka jest moja opinia. Znalazlem Twoje konto na GT, patrze mysle kurcze dlugo gra na naszym serwie, staz ma, AMX ogarnac to pestka no i mysle jestem na TAK.

 

Ale potem patrze jeden post to podanie a drugi? No i jestem: http://multi-head.pl/index.php?/topic/72080-zmiana-mapy-na-widzimisie/gdzie czytam ze o jakims Adminie napisales:

 

 

 

 

 

 

 

 jakaś kur*a za przeproszeniem weszła dała vota  

No i zmieniam zdanie bo nawet jesli jest kilka dobrych argumentow na TAK, porywczy jestes i niestety takie zachowanie nie przystoi administratorowi serwera.

 

 

 

Wiec reasumujac glos moj jest na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odrzucam twoje podanie, dlaczego a no dlatego:

 

 

 

- może i zgłaszasz na u@, ale teksty typu sprawdź tego jeban*** czy inne tego typu nie są na miejscu tym bardziej, że złożyłeś podanie a sytuacja miała miejsce przed chwilą + to co pokazał semper

 

- godziny są, ale są one z przed miesiąca, aktywnie grasz dopiero parę dni i ty składasz podanie? Pograj jeszcze trochę i zobaczymy czy dalej będziesz aktywny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...