Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

BH i podejrzenia aim bota


papaSmurf

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick cheat'era: wcześniej rDk, teraz Wzium Bzium

 

Godzina, data zdarzenia: 12:19, 27.03.16

 

Mapa:DD2

 

Serwer:DD2 #1

 

Link do demka:http://www99.zippyshare.com/v/JLyhRCS6/file.html    BH (od 20 minuty)

 

STEAM_ID/IP cheat'era: STEAM_0:1:21763005

 

Uzasadnienie:Gracz, który był kiedyś adminem na tym serwerze, pod nieobecność admina bezczelnie używa niedopuszczalnych skryptów tudzież innych takich zakazanych rzeczy.

 

 

 

 Na demku, w spowolnionym tempie można zauważyć, iż gracz używa bardzo ciężkiego do wykrycia aim bota, który namierza na głowę przeciwnika.(Trzeba się dobrze wpatrzyć w niektóre sytuacje tak jak napisałem u góry w spowolnionym tempie)

 

Ale co na 100% można wywnioskować to to, że gracz ma skrypt na BH (bunny hop) lub jakiś program. W 21 minucie gracz chwalił się, że robiąc bh zabił przeciwnika, chwile później pokazując jak to zrobił. Nie oszukujmy się perfekcyjnego bh nikt nie potrafi, a po tej akcji idzie wywnioskować, że to ewidentnie jest ściema jakoby on by to potrafił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem demko dla mnie czysty przy 1/2 , 1/4 zadnych przeskoków w postaci aim nie widać , chyba że rozpiszesz akcje dokladnie ;) @ . Po dwa BH normalne - nie u jednej osoby zobaczyłem takie i zobacze . Sam grałem kiedyś na serwach dr i styl mam podobny osobiście. Kwiestia nauki . 

 

 

 

Gracz dla mnie czysty - zostawiam do oceny innym + ewentualności na rozpiske @

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...