Skocz do zawartości
arlui

 odrzucone Areczek na admina :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: arlui#beast
Imię:Arkadiusz
Wiek:24
Doświadczenie:Kilkukrotnie byłem administratorem w Counter-Strike 1,6 zarówno jak i w cs:go.
Znajomość SM 1/10: 8/10 kwestia drobnego przypomnienia 
Dlaczego chcesz zostać adminem?:Ze względu na elastyczne godziny pracy, mogę być dostępny w nietypowych godzinach, gdzie inni admini czasem nie są w stanie być online na serwerze.Posiadam spore doświadczenie,sądze że z czasem mógłbym wnieść pomoc dotyczącą nie tylko pilnowania porządku na serwerze, ale także z klasami, perkami, jakieś drobne poprawki- chętnie bym pomógł w wolnym czasie.Dodam również że nie jest ciężko rozpoznać mi cheatera, ze względu na ogromny staż w cs;go (około 8 lat-był wbity global, grany faceit na poziomie 8-9 lvl a także sporadycznie jakieś drobne lanówki :P)
Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/id/arlui/
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/arlui%23beast/145.239.19.229:27015/, poprzednio https://www.gametracker.com/player/Arek Keydrop.com/145.239.19.229:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam uzytkownika, pozytywna mordeczka, gada konkretnie, z tego co pisze tez ogarnia tematy techniczne. A patrzac na to co sie dzieje na serwerze, duzo osob dolaczylo do naszego serwera wiec jeszcze jeden admin nam nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na + ogarnięty, konkretny, pomocny,  ogarnia sm/amxx duże doświadczenie.

+- Z tego co mi wiadomo spore zakupy na siec, wspiera ale ma korzyści 

Na - małe GT bez jakiegoś sprzed 2 lat te najnowsze to ~19h co łamie regulamin składania podania. - Po długiej przerwie na nowym nicku od 1 marca na serwerze 5dni później napisane podanie. Rejestracja na forum w celu zakupienia premki 1 marca 2023. 

Przechodząc do meritum GT do nadrobienia i nie widzę przeciwskazań. Jak na moje za wcześnie na podanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Niereformowalny napisał:

Na + ogarnięty, konkretny, pomocny,  ogarnia sm/amxx duże doświadczenie.

+- Z tego co mi wiadomo spore zakupy na siec, wspiera ale ma korzyści 

Na - małe GT bez jakiegoś sprzed 2 lat te najnowsze to ~19h co łamie regulamin składania podania. - Po długiej przerwie na nowym nicku od 1 marca na serwerze 5dni później napisane podanie. Rejestracja na forum w celu zakupienia premki 1 marca 2023. 

Przechodząc do meritum GT do nadrobienia i nie widzę przeciwskazań. Jak na moje za wcześnie na podanie. 

 

Tylko odpowiem, na gt widoczne że dziś nabite ponad 500 score, a minuty sie nie zaktualizowały, po aktualizacji na spokojnie bedzie 30h, ale dziękuje za wypowiedź pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, towarzystwo. 

* WIEK +

* KULTURA  - (  której moim zdaniem ci brakuje. W twoich wiadomościach na czacie jest więcej ****** niż słów widocznych.  Na tym chciałbym żebyś popracował )

* GT - ( 20h )  jesteś na serwerze od tygodnia - jak dla mnie zbyt szybko na adminowanie

* SM + fajnie, że jakieś doświadczenie jest

 

Podsumowując, jestem bardziej na NIE niż na TAK, ALE NA DZIEŃ DZISIEJSZY, bo widać Cię często teraz na serwerze, wspierasz serwer finansowo. Nadrób godziny, popracuj nad kulturą i myślę, że jeszcze zasiądziesz na stołku admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...